نمایش سید میلاد آل عبایی از بستکِ برگزیده جشنواره ملی پانتومیم ایران شد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک : نمايش اكسيژن پوك به كارگردانی و نويسندگی سيد ميلاد آل عبایی از بستكِ هرمزگان به عنوان نمايش برگزيده جشنواره ملي پانتوميم ايران از نگاه منتقدين و داوران انتخاب شد و تنديس جشنواره و ديپلم افتخار از هر دو بخش به هرمزگان رسيد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،محمد محمدی زاده ضمن تبریک به اعضای این گروه گفت: در این جشنواره که از ۲۰ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر زنجان برگزار شد ۱۲ گروه برگزیده از سراسر کشور به رقابت پرداختند که گروه نمایش اکسیژن پوک نمایندهِ هرمزگان در این جشنواره هنرمندانه درخشیدند.

وی بیان کرد: در این نمایش هنرمندان معاد شاهری، رها علی نیافرد، کوثر رشید ایفای نقش کرده و آهنگسازی این نمایش را هنرمند بستکی آقای ایوب بزم برعهده داشت.

گفتنی است:عکس فوق مربوط به اختتامیه جشنواره ملی پانتومیم ایران، هنرمندان گروه نمایش پوک در کنار داوران این جشنواره علیرضا ناصحی، یاسر خاسب و یونس ولی پور حضور دارند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک این افتخار را به جامعه هنری هرمزگان بخصوص هنرمندان هنرهای نمایشی شهرستان بستک تبریک گفته و اعلام کرده بزودی استقبالی شایسته از این گروه در روزهای آینده خواهیم داشت.

Print Friendly, PDF & Email