۴۰۰هزار لیتر روغن صنعتی موتور خودرو احتکار شده کشف شد

بندرعباس - ۴۰۰هزار لیتر روغن صنعتی موتور خودرو احتکارشده توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان کشف شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،سردار اباذر سالاری بیان داشت: سپاه پاسداران در راستای حمایت از معیشت مردم و کمک به بخش های دولتی و برای اجرای هر چه بهتر طرح های اقتصادی علاوه بر ایفای نقش در حوزه تامین و توزیع کالاهای اساسی و نظارت بر بازار و شبکه توزیع به منظور مقابله با گران فروشی با کمک سایر دستگاه‌های نظارتی اعم از مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی در زمینه برخورد قاطع با محتکرین و کشف و شناسایی انبارهای غیر مجاز و اماکن غیر قانونی دپو کالا نیز فعالیت‌های مناسبی تا کنون داشته است.

سردار سالاری افزود، اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام‌امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف در سازمان اطلاعات سپاه استان هرمزگان به مدد الهی و بهره گیری از ظرفیت ابزارهای فنی و اطلاعاتی و بسیج مردمی در شهرستانهای تابعه موفق به کشف و شناسایی اماکن غیر مجاز کالا و انبارهای احتکار شده و تاکنون صدها تن کالای اساسی را کشف و با هماهنگی مراجع قانونی وارد شبکه عرضه نموده است.

وی خاطرنشان کرد: ماموران و ضابطان قضایی سازمان اطلاعات سپاه استان طی سه عملیات جداگانه ای درروز چهارشنبه ۴خرداد ۱۴۰۱ موفق به کشف ۴۰۰ هزار لیتر انواع روغن موتور خودروهای داخلی و خارجی احتکار و قاچاق به ارزش تقریبی ۱۰۰ میلیارد ریال شده اند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهارداشت: پرونده اقلام‌مکشوفه و متهمین مربوطه در مراجع قضایی و تعزیراتی استان در حال رسیدگی است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از آحاد مردم که با اطلاع رسانی به موقع از طریق تلفن ۱۱۴ ستاد خبری اطلاعات سپاه یا مراجعه به مراکز سپاه و بسیج هر گونه اقدام سوء امنیتی یا مفاسد اقتصادی را اطلاع رسانی می نمایند تقدیر و تشکر می نماییم و به عناصری که آگاهانه یا ناآگاهانه در پازل دشمن بازی کرده و با اقدامات مجرمانه خود معیشت مردم را هدف قرار می دهند و با اقداماتی نظیر احتکار و گران فروشی کالاهای اساسی وخوراکی فشار به مردم عزیز را مضاعف می کنند بطور جدی هشدار می دهیم که اگر بخواهند به اقدامات غیر قانونی و ساختار شکنانه خود ادامه دهند قطعاً با برخورد شدید و قانونی پاسداران جان بر کف نظام در سپاه و سایر نهادهای انقلابی و امنیتی مواجه خواهند شد.

وی گفت: دریک ماه گذشته یک ونیم تن روغن خوراکی، ۱۷۹ تن آرد و۲ تن ونیم کیلو شکربه ارزش پنج میلیارد ریال دراستان هرمزگان توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) کشف وضبط شده است.

Print Friendly, PDF & Email