پروژه‌های حوزه شهرداری‌های استان با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیدند

بندرلنگه - در چهارمین روز از هفته دولت با حضور استاندار هرمزگان پروژه‌های حوزه شهرداری‌های استان با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان در حاشیه افتتاح پروژه‌های شهری استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در خدمت مردم شریف بندرلنگه بودیم ابتدا طرح‌های مرتبط با آبرسانی به روستاهای بخش مهران سپس پروژه‌های دریایی و بندری این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: یک پروژه شهرداری بندرلنگه هم امروز به نمایندگی از پروژه‌های شهرداری‌های تمام استان به بهره‌برداری رسید.

استاندار هرمزگان گفت: مجموع اعتبار تمام پروژه‌های شهری استان بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان است که نسبت به سال گذشته رشد بسیار زیاد و قابل توجهی را تجربه می‌کند.

وی تصریح کرد: پروژه‌های شهری در دولت سیزدهم برای ما مهم است چرا که کیفیت زیست شهری و بالا بردن کیفیت خدمات شهری جزو برنامه‌های اصلی دولت است و از همین رو تلاش می‌کنیم تعداد پروژه‌ها در سال آینده دو برابر شود و محیط شهری بهبود پیدا کند به همین منظور هم به دنبال ایجاد تفریحات ساحلی و تفریحات متکی بر بوم و جغرافیای هر منطقه هستیم.

گفتنی است عصر امروز با حضور استاندار هرمزگان پروژه عملیات آسفالت معابر کوی حسین آباد جنوبی شهر بندرلنگه با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان به نمایندگی از تمام پروژه‌های شهرداری‌های استان به بهره‌برداری رسید.