۱۰۰خانوار روستای در بستک هرمزگان از آب آشامیدنی بهره مند شدند

بستک - مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: همزمان با هفته دولت ۲طرح آبرسانی به شهرک ۱۰۰ خانواری روستای نهند و توسعه شبکه روستای مغدان بستک به بهره‌برداری رسید.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،اصغر صادقی ظهر یکشنبه در حاشیه بهره‌برداری از این طرح‌های آبرسانی بیان داشت: با اجرای این طرح‌ها جمعیتی افزون بر ۵۰۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی پایدار بهره‌مند شدند.

وی عنوان کرد: این طرح ها تقریباً ۶ هزار و ۵۰۰ متر خط انتقال و شبکه توزیع با نصب انشعابات دارد که برای اجرای آن اعتباری افزون بر پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مسنول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجا (ع) هرمزگان اظهار داشت: این روستاها با همکاری بنیاد نیکوکاری حاج اکبر ابراهیمی، شرکت آب و فاضلاب استان، دهیاری و شورای اسلامی روستاهای نهند و مغدان و گروه های جهادی به آب سراسری وصل شدند.

طبق اعلام شرکت آب و فاضلاب هرمزگان؛ با تلاش‌های انجام شده دولتی و جهادی در مجموع ۱۷ طرح بزرگ آبرسانی برای هفته دولت تکمیل شد که با بهره برداری از آن‌ها ۵۴ شهر و روستا با جمعیتی افزون بر ۳۳ هزار و ۱۹۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی پایدار بهره مند می‌شوند.

Print Friendly, PDF & Email