مدرسه ۶ کلاسه برکت گرازوئیه در میناب افتتاح شد

میناب - همزمان با هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان، نماینده شرق هرمزگان، فرماندار ویژه شهرستان میناب، مدیرکل ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) مدرسه 6 کلاسه برکت گرازوئیه در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سید فخرالدین هاشمی در این آیین ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت اظهار کرد: مدرسه ۶ کلاسه برکت گرازوئیه با زیربنای ۴۰۸ مترمربع وبا اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال در شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

وی همچنین تصریح کرد: این مدرسه با مشارکت بنیاد برکت واداره کل نوسازی مدارس احداث شده است.

مدیر کل نوسازی مدارس استان هرمزگان خاطرنشان ساخت:در شهرستان میناب تعداد ۲۴ پروژه فضای آموزشی در قالب ۱۰۰ کلاس درس با زیربنای ۱۰ هزار و ۱۶۱مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۲۸میلیارد تومان در هفته دولت و مهرماه سال جاری افتتاح می شود.

به گفته وی، بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تعداد ۱۰۳پروژه درقالب ۶۸۴کلاس با اعتباری بالغ بر ۶۵میلیاردتومان به صورت مشارکتی را در این استان تقبل کرده است.

گفتنی است؛ اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان ۱۲۴پروژه فضای آموزشی در قالب ۵۱۵ کلاس درس با زیربنای ۵۶ هزار و ۶۶۰مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیارد تومان در مناطق مختلف استان هرمزگان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همزمان با هفته دولت به دانش آموزان این مرزو بوم تقدیم خواهد کرد .