جهاد کشاورزی هرمزگان، دستگاه برتر در گروه تولیدی و خدماتی

بندرعباس - در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان، سازمان جهاد کشاورزی استان به‌عنوان دستگاه برتر در حوزه شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه تولیدی و خدماتی معرفی شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان به‌منظور ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات شرکت گاز در بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم و در حضور استاندار هرمزگان، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی از عباس مویدی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان به‌عنوان مدیر دستگاه‌ برتر در شاخص‌های عمومی و اختصاصی در گروه تولیدی و خدماتی تقدیر به عمل آمد.

شایان‌ذکر است جشنواره شهید رجایی با هدف شناسایی و قدردانی از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران اسلامی ‌و ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آن‌ها برگزار می‌شود و ارتقای کارآمدی، بهره‌وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد دستگاه‌های اجرایی، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه‌ها و درنتیجه افزایش اعتماد عمومی و غیره برخی از اهداف برگزاری جشنواره شهید رجایی است.