مصطفی رحیمی سرپرست اداره کل امور اداری و مالی، به عنوان مدیر نمونه استانداری هرمزگان معرفی شد

بندرعباس - در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی با اهدا لوح تقدیر به امضای استاندار هرمزگان از دکتر مصطفی رحیمی جوان انقلابی و پرتلاش استانداری هرمزگان تجلیل شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی با اهدا لوح تقدیر به امضای استاندار هرمزگان از دکتر مصطفی رحیمی جوان انقلابی و پرتلاش استانداری هرمزگان تجلیل شد.

در متن لوح تقدیرآمده،

جناب آقای رحیمی سرپرست اداره کل اداری و مالی استانداری هرمزگان

تلاش خالصانه و صادقانه شما آینه وظیفه‌شناسی، تعهد و نمونه‌ای از احساس مسئولیت، انسان هایی است که همواره خدمت به مردم و رضای حق تعالی را سرلوحه کار خویش قرار داده اند. اینک که جنابعالی با استعانت از خداوند متعال و با الهام از تخصص و تعهد و کاربرد مهارت های لازم کاری، احترام و اکرام و ارباب رجوع، تقویت حضور و انجام امور محوله به نحو احسنت برای پیشرفت استان هرمزگان اهتمام ورزیده و به پیشنهاد استانداری و تایید ستاد جشنواره شهید رجایی به عنوان مدیر نمونه استانداری شناخته و معرفی شده اید به پاس قدردانی از شما مدیر مسئول و وظیفه شناس این لوح تقدیر پیشکش حضور پر لطفتان می گردد. امید است همواره در پرتو عنایت خداوند متعال در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

مهدی دوستی استاندار هرمزگان و رئیس جشنواره شهید رجایی