کسب رتبه نخست سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی

بندرعباس - سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان حائز رتبه نخست ارزیابی عملکرد در شاخص های عمومی و اختصاصی بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی هرمزگان با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و ارتقاء فرهنگ تلاش و تعهد، با حضور استاندار هرمزگان و سایر مقامات استانی عصر امروز برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم نتایج ارزیابی همه دستگاههای اجرایی در دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی اعلام و سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در بین همه و از هر دو بعد موفق به کسب رتبه نخست در این جشنواره شد.

در حاشیه این مراسم، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ضمن تبریک کسب رتبه نخست در ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی به کارکنان و علی الخصوص خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت استان گفت: کارکنان و مدیران متعهد مجموعه های صنعتی، معدنی و تجاری با تلاش و عزمی راسخ در راستای پیشبرد اهداف استان در یکساله نخست دولت سیزدهم اقدامات موثری داشته اند.

خلیل قاسمی افزود: مجموعه بزرگ صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و برنامه های راهبری دانش بنیان و خاص در استان هرمزگان، در آینده ای نه چندان دور، بصورت خاص در کشور جلوه می نماید.

وی با بیان اینکه ارزیابی های صورت گرفته، نشان می دهد که وظایف اداری دستگاه به نحو مطلوبی در سازمان صمت هرمزگان در حال اجراست، بیان داشت: موفقیت کسب شده حاصل تلاش و دست رنج همکاران و خانواده عظیم صنعت، معدن و تجارت استان است که این موفقیت بزرگ را به آنان تبریک عرض می کنم.

شایان ذکر است در این مراسم از برگزیدگان دستگاههای اجرایی با اهداء لوح تقدیر و تندیس جشنواره، تجلیل بعمل آمد.