مقام دوم مسابقه تلویزیونی هماهنگ به گروه سرود کانون ولیعصر(عج) میناب رسید

میناب - سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان، از کسب مقام دوم مسابقه تلویزیونی هماهنگ توسط گروه سرود «سردار آسمانی» کانون فرهنگی هنری ولیعصر(عج) شهرستان میناب خبرداد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، اسلام خواجه یی اظهار کرد: گروه سرود «سردار آسمانی» کانون فرهنگی هنری ولیعصر(عج) شهرستان میناب که به مرحله فینال مسابقه تلویزیونی هماهنگ راه یافته بود، مقام دوم این مسابقه را از آن خود کرد.

وی افزود: ساعت ۲۲ امشب جمعه ۲۳ تیرماه قسمت سی و دوم مسابقه تلویزیونی هماهنگ(فینال) برگزار و از شبکه افق سیما پخش شد و گروه سرود «سردار آسمانی» کانون فرهنگی هنری ولیعصر(عج) میناب مقام دوم را به دست آورد.

سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان ادامه داد: گروه سرود کانون فرهنگی هنری ولیعصر(عج) در قسمت ۳۰ برنامه تلویزیونی همآهنگ، اجرای هنرمندان گروه سرود سردار آسمانی میناب از شبکه نسیم پخش شد که با اجرای دیدنی و درخشان، در این برنامه توجه داوران را به خود جلب کردند و با این اجرا توانستند به مرحله ‌نهایی صعود کنند.

وی ضمن تبریک این درخشش به اعضای کانون فرهنگی هنری ولیعصر(عج) میناب، گفت: برنامه تلویزیونی هماهنگ یک مسابقه سرودی است که در آن گروه‌هایی از سراسر ایران در قالب اجرای زنده با هم به رقابت می‌پردازند.

Print Friendly, PDF & Email