جریان اربعین زمینه‌ساز ظهور است

بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: باید امام حسین (ع) را برای هر دین و آئینی تبیین کرد. به همین جهت است که می‌توان گفت جریان اربعین که در طول تاریخ بی‌نظیر بوده است.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌‌زاده امشب در جمع عزاداران مسجد امام حسین (ع) روستای زمین‌سنگ، مهم‌ترین هدف انقلاب اسلامی را ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست و اظهارداشت: سپردن انقلاب اسلامی به دستان مبارک امام زمان (عج) از دیگر اهداف این انقلاب است که تحقق هردو هدف از دالان وجود مبارک سیدالشهدا می‌گذرد و می‌توان گفت دستگاه امام حسین (ع) دالان ورود به این تمدن است.

وی، با اشاره به لزوم شناخت جامعه نسبت به امام حسین، عنوان کرد: جامعه جهانی اگر با حسین (ع) آشنا شود، خواهد دانست که امام زمان (عج) نیز راه آن شخصیت والامقام را ادامه خواهد داد. به همین جهت ما وظیفه داریم که دستگاه امام حسین (ع) از میان جامعه شیعه فراتر برود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با ذکر این نکته که میزان گرایش جامعه به امام حسین (ع) نشان دهنده نزدیک بودن ظهور امام زمان (عج) است، تصریح کرد: باید امام حسین (ع) را برای هر دین و آئینی تبیین کرد. به همین جهت است که می‌توان گفت جریان اربعین که در طول تاریخ بی‌نظیر بوده است، زمینه‌ساز ظهور است؛ چراکه از طریق شناساندن حسین ابن علی (ع)، نهضت جهانی اسلام در جهان شناخته می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email