دستگیری عامل جنایت در پارک آنامیس میناب

میناب - سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب میناب از دستگیری عامل جنایت در پارک ساحلی آنامیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، ابراهیم طاهری اظهار داشت: به دستور مقام قضایی و با هوشیاری و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی میناب، عامل جنایت در پارک آنامیس این شهرستان که پس از وقوع قتل متواری شده بود، پس از ۶ ماه شناسایی و دستگیر شد.

وی در خصوص جزئیات این خبر افزود: پنجم بهمن سال ۱۴۰۱ در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان میناب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب این شهرستان قرار گرفت.

این مقام قضایی در ادامه افزود: متعاقباً با حضور بازپرس دادسرای میناب به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی در بیمارستان و بررسی چگونگی وقوع این جنایت، مشخص شد در پی درگیری به وجود آمده با سلاح سرد بین دو نفر در پارک ساحلی آنامیس، یکی از طرفین درگیری مجروح شده که پس از انتقال به بیمارستان علی‌رغم تلاش کادر درمان فوت نموده است.

طاهری یادآور شد: با انجام تحقیقات قضایی و اقدامات فنی و پلیسی پس از بررسی صحنه جرم و شناسایی عامل این جنایت، مشخص شد که قاتل به استان خراسان رضوی گریخته و مخفی شده است که بر این اساس با هماهنگی مقام قضایی ضمن اعزام تیم کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب به مشهد، در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل متواری دستگیر و پس از انتقال به میناب در بازجویی و تحقیقات فنی، لب به اعتراف گشود.

وی همچنین تصریح کرد: در خصوص این متهم با توجه به مستندات پرونده، گزارش کارشناسی و اقاریر صریح وی مبنی بر ارتکاب قتل عمد، قرار بازداشت موقت صادر شده است.

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب میناب در پایان از عموم مردم فهیم این شهرستان خواست در برابر ارتکاب هرگونه جرم و قانون شکنی، کمافی السابق با جدیت و حساسیت، احساس مسئولیت نموده و دستگاه قضایی و پلیس را جهت شناسایی و مقابله با مجرمین یاری کنند.

Print Friendly, PDF & Email