مزایده ۶۹۰ میلیارد تومانی اموال تملیکی در هرمزگان آغاز شد

بندرعباس -رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: مزایده ۶۹۰ میلیارد تومانی اموال تملیکی از امروز سه‌شنبه دهم مردادماه ۱۴۰۲ در این استان آغاز شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،مجتبی قهرمانی  اظهار داشت: در راستای اجرای دستورات ریاست قوه قضاییه در خصوص لزوم نظارت مستمر و ساماندهی قانونی به انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده سراسری شماره ۲۷۰ استان هرمزگان از روز سه شنبه ۱۰ مردادماه ۱۴۰۲ تا تاریخ سه شنبه ۱۷ مرداد ماه برگزار می شود.

وی افزود: کالاهای موضوع این مزایده شامل انواع خودروی سواری، لوازم اوراقی و ضایعاتی، مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی، ماشین آلات راهسازی و معدنی و تجهیزات صنعتی با ارزش پایه ۶۹۰ میلیارد تومان می باشد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه ضمن تأکید بر تداوم پیگیری مجدانه به منظور تعیین تکلیف هرچه سریعتر اموال موجود در انبارهای بنادر، گمرکات، اموال تملیکی و پارکینگ‌های وسایل نقلیه توقیفی، خاطرنشان کرد: در نتیجه نظارت دستگاه قضایی با توجه به برنامه مدون و زمان بندی شده در اداره کل اموال تملیکی استان، نسبت به برگزاری مزایده های مستمر در خصوص کالاهایی که باید به فروش برسند اقدام مقتضی صورت می گیرد و بر این اساس تمهیداتی اتخاذ شده است که معضل معطلی و در انبار ماندن کالاها و وسایلی که مورد نیاز مردم و کشور است، تکرار نشود.

گفتنی است؛ علاقمندان به شرکت در مزایده شماره ۲۷۰ اموال تملیکی استان هرمزگان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و دفترخانه‌های اسناد رسمی، پس از دریافت امضای الکترونیک نسبت به رؤیت لیست کالاها و ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سامانه‌های اینترنتی به آدرس‌های: www.tamliki.ir و www.setadiran.ir اقدام کنند.

همچنین دریافت جزئیات این مزایده برای متقاضیان از طریق مشاهده متن فراخوان امکان پذیر است و عموم مردم می‌توانند با مراجعه به اداره کل اموال تملیکی هرمزگان از تمامی کالاهای موضوع این مزایده بازدید کنند.