انتخاب مدیرکل شیلات هرمزگان به عنوان مدیر دریایی نمونه کشور

بندرعباس - در مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، جمعی از فرماندهان نظامی و دریایی کشور، معاون صید و بنادر ماهیگیری سازمان شیلات ایران و جمعی از مسئولین کشوری از مدیر کل شیلات هرمزگان به عنوان مدیر نمونه کشور تقدیر شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، وزیر راه و شهرسازی در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی که در محل اداره کل امور دریانوردان سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی دریانوردی به جامعه دریایی کشور اظهار کرد: افتخار ایران است که در طول ۵۰ سال گذشته به تعهدات جهانی دریانوردی از جمله کنوانسیون زیست محیطی مارپل پایبند بوده است.

مهرداد بذرپاش با بیان اینکه اقتصاد دریا به اندازه نفت می‌تواند برای آیندگان کشور تولید ثروت کند، بر تبدیل فرصت‌های بالقوه به بالفعل تاکید کردو گفت: با همه تحریم‌ها و محدودیت هایی که در مسیر وجود دارد امیدواریم بتوانیم بهترین‌ها را برای کشور و مردم عزیزمان به ارمغان بیاوریم.

گفتنی است در پایان این مراسم از مدیر کل شیلات هرمزگان به عنوان مدیر نمونه دریایی کشور با اهدای لوح تقدیری با حضور وزیر راه و شهرسازی،مدیرعامل وزیر و رئیس سازمان بنادر و دریانوردی کشور، جمعی از مقامات نظامی و دریایی کشور تقدیر شد.