سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز تجلیل شد

بندرعباس - سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز توسط فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،این مراسم تقدیر همزمان با ششمین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس در نمازخانه مرکزی منطقه ۶ عملیات انتقال گاز با حضور دکتر بیژنی معاون سیاسی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و سرهنگ شهبازی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در جمع کارکنان منطقه ۶ عملیات انتقال گاز برگزار شد.

 

سرهنگ شهبازی ضمن تقدیر و تشکر از رضا رفیعی سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز و حسین سالاری زاده فرمانده پایگاه بسیج این منطقه در راستای زحمات، تلاش های خالصانه و همکاری های دلسوزانه در اجرای برنامه های جهادی و هفته دفاع مقدس اظهار داشت:

عرصه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک توفیق الهی است، فلذا خدمت برای بسیج در جهت تحقق دستاوردهای انقلاب اسلامی، رسالت مقدسی است که به حمدالله آقای رفیعی جزء مدیر جوان، انقلابی، نخبه، پرتلاش و جهادگریست که توانسته اند از آن بهره ببرند.

در پایان این مراسم از رضا رفیعی با تابلو فرش مزین به آیات قرآن کریم به همراه لوح تقدیر و همچنین از فرمانده پایگاه آقای حسین سالاری زاده و کارمند پایگاه آقای محمدجواد داوری و فرمانده سابق پایگاه بسیج آقای احمدرضا اسلامی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email