پیام تبریک مدیرعامل ایزوایکو به مناسبت روز جهانی دریانوردی

بندرعباس - مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو با صدور پیامی روز جهانی دریانوردی را به تمامی تلاشگران دریادل این عرصه تبریک گفت.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در متن این پیام آمده است:

«أَ لَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ سَخَّرَ لَکُمْ ما فِی الْأَرْضِ وَ الْفُلْکَ تَجْرِی فِی الْبَحْرِ بِأَمْرِهِ‌»

آیا ندیدى که  خداوند آنچه را در زمین است و نیز کشتیهایى راکه به فرمان او بر صفحه اقیانوسها حرکت مى‌کنند، مسخر شما کرد (سوره حج – آیه ۶۵)

در طول تاریخ دریا و دریانوردی تأثیرات عمیقی بر زندگی اقوام و ملت‌ها داشته ، دریا نوردی در ایران به عنوان کشوری که دارای مرزهای آبی و دریایی فروان است قدمتی به طول تاریخ دارد.

امروزه دریا از اهمیت ویژه ای در جهت توسعه برخوردار است، از این رو میتوان گفت توسعه دریا محور در دنیا شدیداً مورد توجه قرار گرفته و حمل و نقل دریایی به دلیل داشتن مزیتهای فراوان نقشی بسیار استراتژیک در صادرات و واردات دارد.

در همین راستا مجتمع ایزوایکو تلاش میکند با پشتیبانی قدرتمند از صنعت حمل و نقل دریایی در تمامی بخش ها چه ساخت و یا تعمیر انواع شناورها  بستر مورد نیاز جهت رشد و توسعه دریایی را فراهم سازد و طی این سالها با بروز کردن و بومی سازی دانش توانسته این ظرفیت را به شکل چشمگیری افزایش دهد.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ صنعت دریایی  کشور روز جهانی دریانوردی را خدمت تمامی تلاشگران دریادل عرصه دریانوردی کشور تبریک گفته و آرزوی سلامتی و موفقیت برای همگی عزیزان دارم.

سلمان ضربی

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره