مردم یاوران نیروهای امنیتی در مقابل دسیسه‌های دشمن هستند

بندرعباس - نماینده ولی فقیه و رییس شورای فرهنگ عمومی هرمزگان با بیان اینکه مردم یاوران نیروهای امنیتی در مقابل دسیسه‌های دشمن هستند، گفت: مردم باید با شناخت، فضای توطئه و ترفندهای دشمن را خنثی کنند و یار و یاور نیروهای مسلح و به خصوص نیروهای نظامی و انتظامی باشند.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،حجت‌الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده روز شنبه در دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزود: مساله امنیت مکعبی است و نقش مردم در امنیت پایدار مهم و اساسی است و باید مراقب دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان باشند.

امام جمعه بندرعباس اشاره کرد: امروز مفهوم امنیت که اصلی‌ترین ماموریت نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح بوده که در عرصه جهانی دچار تحولات جدی شده است.

وی ادامه داد: امنیت در گذشته به تهدیدهای خارجی و شورش‌های داخلی اختصاص داشت اما امروز امنیت دارای ابعاد متعددی است که می‌توان به امنیت اجتماعی، امنیت اقتصادی، ‌امنیت روانی، امنیت محیط زیست اشاره کرد و نیروهای مسلح به تنهایی نمی‌توانند همه ابعاد امنیت را پوشش داده و تامین کنند، بنابراین سایر بخش‌ها و مسوولان سایر نهادها باید پشتیبان نیروهای مسلح باشند.

رییس شورای فرهنگ عمومی هرمزگان ابراز کرد:‌ امروز دشمن با بهره‌گیری از حوزه رسانه و تبلیغات مسموم درصدد بهم‌زدن امنیت روانی جامعه است و رسانه‌های دشمن تلاش می‌کنند احساس امنیت را در جامعه بهم بزنند پس نباید از عنصر امنیت روانی غافل شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی‌زاده ادامه داد: رسانه‌ها، مسوولان، ‌ اشخاص دارای تریبون و همه باید جلوی این را بگیرند.