نشست مودت و همدلی فرماندهان نیروهای مسلح استان هرمزگان به میزبانی سپاه امام سجاد (ع)

بندرعباس - نشست مودت و همدلی فرماندهان نیروهای مسلح استان هرمزگان در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام سجاد علیه السلام برگزار شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس در همایش مودت و همدلی نیروهای مسلح استان با بیان اینکه در ۴۵ سال گذشته هیچ اختلافی بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی دیده نشده است، تصریح کرد: ریشه‌های عمیق و مستحکم اعتقادی و روحیه جهادی در نیروهای مسلح ضامن امنیت کشور و ایستادگی در برابر مزدوران جهانی و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه برگزاری این همایش بسیار خوب و مهم بوده و پیام اصلی این همایش این است که هیچ اختلافی در بین نیروهای مسلح ایران وجود ندارد، افزود: اصلی‌ترین عامل وحدت امام و ولایت فقیه است.
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان افزود: پیام همایش برای دشمنان و معاندان نظام این است که نیروهای مسلح ایران از وحدت و همدلی برخوردار بوده و تمامی نیروهای نظامی و انتظامی ایران برای پاسداری از خون شهدا٬ وحدت و همدلی خود را حفظ کرده اند.

در ادامه این همایش سرداراباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: وجود روحیه همدلی و مودت در بین نیروهای مسلح باعث محفوظ ماندن انقلاب از دست بدخواهان و دشمنان نظام و کشور شده و این روحیه مودت و همدلی باید به تمام بخش‌های کشور روزبروز تقویت شود

وی تصریح کرد: نیروهای مسلح در دفاع از امنیت، مرزها و مواجهه با تهدید دشمنان در کنار یکدیگر و هماهنگ عمل می کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام ضمن بیان هداف برگزاری این نشست عنوان کرد: سپاه و دیگر نیروهای مسلح نماد اقتدار و صلابت ملی هستند و با وحدت و همدلی و مودت تمام در برابر تهدیدات دشمنان ایستاده اند.

Print Friendly, PDF & Email