سه شرکت فولادی و نفتی برای تامین لوله های آبرسانی هرمزگان تفاهم‌نامه ۹۰۰ میلیارد ریالی امضا کردند

بندرعباس - شرکت های پالایش نفت بندرعباس، شرکت فولاد هرمزگان و صبا فولاد خلیج فارس در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، در مراسمی با حضور استاندار هرمزگان، تفاهمنامه تامین لوله به ارزش 900 میلیارد ریال برای آبرسانی در هرمزگان با شرکت آب و فاضلاب هرمزگان امضا کردند.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، عبدالحمید حمزه پور با اشاره به اهمیت این تفاهم نامه تصریح کرد: تامین لوله برای تسریع در اجرای پروژه های آبرسانی از اهمیت بالایی برخرودار است که خوشبختانه با تعامل و هم افزایی که در استان هرمزگان وجود دارد، این تفاهمنامه با ابتکار و پیگیری استاندار هرمزگان امضا شد و فصل جدیدی از توسعه آبرسانی به مناطق مختلف هرمزگان را رقم خواهد زد.

وی گفت: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنایع، تفاهمنامه همکاری شرکت های پالایش نفت بندرعباس، فولاد هرمزگان و صبا فولاد خلیج فارس با شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به ارزش ۹۰۰ میلیارد ریال برای تامین ۳۵ کیلومتر لوله امضا شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان ضمن قدردانی از ورود به صنایع به بخش آبرسانی در راستای عمل به مسدولیت های اجتماعی تصریح کرد: توسعه آبرسانی علاوه بر اینکه نیاز آب مردم را تامین می کند باعث رونق صنایع نیز می شود که این تفاهم نامه نقطه عطفی در تاریخ آبرسانی هرمزگان است.

گفتنی است، این تفاهم نامه ها با امضای استاندار هرمزگان، رئیس سازمان برنامه و بودجه هرمزگان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان و مدیران عامل شرکت های پالایش نفت بندرعباس، فولاد هرمزگان و صبا فولاد خلیج فارس بصورت جداگانه با شرکت های یاد شده منعقد شد.