مدارس بندرعباس و حاجی‌آباد فردا تعطیل خواهند بود/درب سالن‌های ورزشی به روی مردم باز شد

بندرعباس - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان، با اشاره به زمین‌لرزه‌های امروز در شهرستان‌های بندرعباس و حاجی‌آباد، گفت: زمینه اسکان اضطراری مردم در سالن‌های ورزشی دو شهرستان تحت تاثیر زمین لرزه فراهم شده و مدارس همه مقاطع تحصیلی در بندرعباس و حاجی‌آباد فردا تعطیل است.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، شامگاه سه شنبه ۲۵ مهر ماه، جلسه فوق‌العاده ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان هرمزگان به ریاست مهدی دوستی و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

مهرداد حسن‌‌زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان در حاشیه این نشست در تشریح مصوبات جلسه،اظهارداشت: با دستور استاندار هرمزگان ‌کلیه دستگاه‌های اجرایی، امدادی و خدمات‌رسان در حالت آماده‌باش کامل قرار دارند‌‌.

وی افزود: سالن‌های ورزشی موجود در سطح شهرستان‌های بندرعباس و حاجی‌آباد به عنوان محل‌هایی امن مهیای پذیرش مردم عزیز هستند و درب آن‌ها به روی مردم باز است‌‌.

حسن‌زاده تاکید کرد: مدارس کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های بندرعباس و حاجی‌آباد در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فردا ۲۶ مهر ماه تعطیل خواهد بود.

وی خاطرنشان‌کرد: عوامل پلیس راهور و راهداری تمهیدات لازم ترافیکی را در حوزه‌های درون شهری و برون شهری برای تردد ایمن مردم در نظر گرفته‌اند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

Print Friendly, PDF & Email