بازدید بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان از ایزوایکو

بندرعباس -بازدید بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان از بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشورگفت: امروز شاهد مجتمع صنعتی پویا و فعالی بودیم که توانسته اعتماد خارجی ها را جلب کند و در رقابت با یاردهای منطقه درخصوص پذیرش و تعمیر شناورهای خارجی پیروز باشد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،در روز سه شنبه مورخ ۲۵ مهرماه ١۴٠٢ دکتر محمد اسمی بازرس کل و بازرس قضایی استان هرمزگان با حضور در  بزرگترین زیرساخت صنایع دریایی کشور از توانمندیها، ظرفیتها و پروژه های در دست اجرای این مجتمع عظیم صنعتی، بازدید کرد.

دکتر اسمی علاوه بر بازدید از کارگاههای مختلف ایزوایکو و دیدار  و گفت‌وگو با کارگرهای درحال کار، از روند تعمیرات نفتکش غول پیکر خارجی موجود در درای داک مجتمع نیز بازدید کرد و با حضور بر روی عرشه شناور به همراه نمایندگان مالک شناور از بخشهای مختلف این نفتکش غول پیکر مثل موتورخانه و اتاق کنترل بازدید کردند که نمایندگان مالک شناور ضمن توضیح بخش های مختلف کشتی و تعمیرات مورد نیاز  از روندکار و پیشرفت پروژه اعلام رضایت کامل کردند.

بازرس کل استان هرمزگان در بازدید از ایزوایکو ضمن ابراز رضایت از روند انجام  کارها در این مجتمع افزود الحمدلله نشاط و سرزندگی در مجتمع کاملا مشهود و قابل لمس است و این نشان از رشد بالای مجتمع دارد.

مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) یک منطقه صنعتی اقتصادی معتبر و شناخته شده با وسعت ۱۱۰۰ هکتار در ۳۷کیلومتری غرب بندرعباس است  که مجموعه های صنعتی و مدرن به ویژه مرتبط با کشتی سازی و صنایع وابسته به آن را در خود جای داده است. ایزوایکو تلاش میکند در افق ۱۴۰۴، مجتمعی سرآمد و الگو در صنایع کشتی سازی، سکوسازی، ترمینال های نفتی و معدنی در منطقه خلیج فارس باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email