بازدید رئیس کل دادگستری از کتابخانه عمومی اندیشه آیت الله خامنه ای شهرک نور بندرعباس

بندرعباس -رییس کل دادگستری استان هرمزگان به مناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار از کتابخانه عمومی اندیشه آیت الله خامنه ای بندرعباس بازدید و در جلسه مشترک با مدیرکل کتابخانه ها؛قائم مقام شهرداری بندرعباس و معاون راه و شهرسازی دستور داد تا در اسرع وقت وضعیت کتابخانه شهدا و مرکزی تعیین تکلیف گردد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر قهرمانی صبح دوشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار؛ از کتابخانه عمومی اندیشه آیت الله خامنه ای شهرک نور بندرعباس بازدید و ضمن گفتگو با کتابداران و اعضای این کتابخانه، از آخرین وضعیت کتابخانه های استان مطلع و خواستار پیگیری مسئولین به منظور افزایش سرانه فیزیکی و تامین منابع مورد نیاز مخاطبین کتابخانه ها شد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان بر لزوم اشاعه فرهنگ کتابخوانی و توسعه فرهنگ مطالعه در جامعه تاکید و افزود: فرهنگ مطالعه در هرمزگان از دیرباز سابقه درخشانی دارد و اسناد و کتب تاریخی بسیاری بعنوان گنجینه مکتوب از نیاکانمان بجا مانده که خود سند هویت این دیار محسوب می شود.

در پایان این بازدید و در پی درخواست های مکرر افکار عمومی و مردم کتاب دوست هرمزگان؛دکتر قهرمانی در جلسه مشترک با مدیرکل کتابخانه ها؛قائم مقام شهرداری بندرعباس و معاون راه و شهرسازی دستور داد تا در اسرع وقت وضعیت کتابخانه شهدا و مرکزی تعیین تکلیف گردد.

Print Friendly, PDF & Email