بادبان‌های فجر در ساحل بندرعباس برافراشته شدند

پارسیان - به همت هیات بادبانی استان هرمزگان و باشگاه مارینا بندرعباس، نخستین جشنواره سیلینگ و نوجوان استان در شهرستان بندرعباس برگزار شد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، رئیس هیات بادبانی استان هرمزگان اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و به منظور تشویق و استعداد یابی رده های سنی ۹ تا ۱۴ سال نخستین جشنواره سیلینگ استان در ساحل هتل هما برگزار شد.

حسین عباس نژاد با اعلام اینکه این جشنواره با استقبال بی نظیر خانواده ها همراه بود، اضافه کرد: علاقمندان به ورزش بادبانی با در خصوص نحوه هدایت قایقهای بادبانی آموزشهای لازم را دریافت کردند و با اجزای مختلف قایقها آشنا شدند.

وی همچنین به وجود استعدادهای خوب در زمینه قایقهای بادبانی در استان اشاره کرد و گفت: با وجود استعدادهای بسیار خوب در استان هرمزگان میتوان به آینده ورزش بادبانی در این استان امیدوار بود و به امید خدا، حمایت مسئولین و تلاش دست اندرکاران در سالهای آینده شاهد درخشش هرچه بیشتر سیلور ها و رایدرهای هرمزگان در اردوهای تیم ملی کشور عزیزمان خواهیم بود.

رئیس هیات بادبانی استان همچنین از برگزاری چنین جشنواره هایی در بعد همگانی خبر داد و افزود: نوجوانان در این جشنواره با قایق آپتیمیست، کایت بردینگ، ویند سرفینگ و … آشنا شدند.

Print Friendly, PDF & Email