صالحی: برای خودمان هم این نتایج قابل درک نیست/ انگار طلسم شده‌ایم

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: شرمنده هستیم تا می‌خواهیم یک بازی خوب داشته باشیم، تلاش کنیم و بجنگیم اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که گیج می‌شویم.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، تیم‌ ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

میثم صالحی پس از این دیدار اظهار کرد: شروع خوبی داشتیم و حتی در ست دوم هم به خوبی جلو رفتیم منتها رقابت گره خورد. واقعا نمی‌دانم چه بگویم انگار طلسم شده‌ایم. شرمنده هستیم تا می‌خواهیم یک بازی خوب داشته باشیم، تلاش کنیم و بجنگیم اتفاقاتی در زمین رخ می‌دهد که گیج می‌شویم. شرمنده شدیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی پیروز شویم.

وی در خصوص شرایط تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به شکست در دیدارهای قبلی، فشار زیادی روی بازیکنان‌مان وجود دارد. سعی می‌کنیم که نتایج گذشته را فراموش کنیم و در دیدارهای بعدی برای نمایشی بهتر به زمین بیاییم اما متاسفانه گاهی با وجود این که چند امتیاز جلو هستیم نتیجه را از دست می‌دهیم. واقعا برای خودمان هم قابل درک نیست. شرمنده هستیم و امیدوارم در دیدارهای بعدی بتوانیم جبران کنیم.