فرمانده انتظامي استان خبرداد؛

دستگیری زوج قاچاقچی با ۲۰ کیلو شیشه در هرمزگان

هرمزگان - فرمانده انتظامي استان هرمزگان از کشف بيش از 20 کيلو ماده مخدرشيشه، دستگيري دو سوداگر مرگ در شهرستان ميناب خبر داد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با کار اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان مواد افیونی که اقدام به حمل مواد مخدر در محور میناب به بندرعباس می‌کردند، مطلع و دستگیری آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامات تخصصی و گشت زنی هدفمند سوژه مورد نظر را با یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس شناسایی کرده و تحت تعقیب و رصد خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: خودروی قاچاقچیان در یکی از محله های شهرستان در یک عملیات ضربتی توقیف ،دو نفر متهم که زن و شوهر بودند دستگیر و در بازرسی از خودرو مقدار ۲ کیلو و ۸۰۰گرم و در بازرسی از منزل آنها ۱۷ کیلو و ۷۰۰ گرم مجموعا ۲۰ کیلو و ۵۰۰گرم مواد افیونی از نوع شیشه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از خانواده‌ها خواست، برای برخورد با قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر و ریشه‌کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ و سامانه ۱۲۸ مبارزه با مواد مخدر اطلاع دهند.