پیام مشترک تقدیر آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان از حضور مردم در حماسه انتخابات ۱۵ تیر

گلستان - آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و علی محمدزنگانه استاندارگلستان از حضور مردم در حماسه انتخابات ۱۵ تیر ‍ پیام مشترک فرستاند.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از گلستان،

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات تجلی اراده ملت در تعیین سرنوشت کشور است و همواره اهمیت حضور مردم در انتخابات مورد تاکید حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بوده است.

انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری که در دومرحله با مشارکت مردم عزیز و قدرشناس بر اساس قانون و در صحت و سلامت کامل برگزار شد, الگویی از مردم سالاری دینی را برای جهانیان  ترسیم کرد.

قطعا پیروز انتخابات ۱۵ تیر ماه مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی بودند و دولت چهاردهم ضروری است بر اساس قانون اساسی، آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی مسیر عزت و سربلندی کشور را با تأسی به شهدای گرانقدر و شهیدخدمت آیت الله دکتر رییسی بپیماید.

مردم شریف استان گلستان اعم از شیعه و سنی و از هر قومیتی با مشارکت ۵۰.۵۵ درصدی خود نشان دادند در مسیر آرمان های نظام جمهوری اسلامی حرکت خواهند کرد و موجب ناامیدی دشمنان قسم خورده این کشور می شوند.

اینجانبان ضمن تبریک موفقیت در این انتخابات به رییس جمهور منتخب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان از حضور باشکوه مردم شریف استان در آوردگاه انتخابات تقدیر می نماییم و امیدواریم در سایه توجهات حضرت حق با تلاش‌های دولت چهاردهم شاهد رشد و بالندگی جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی و رفع دغدغه های مردم در سطح ملی باشیم.

Print Friendly, PDF & Email