صدور دستور قضایی برای رفع موانع تکمیل پارک آبی بندرعباس

هرمزگان - رئیس کل دادگستری هرمزگان در بازديد از بخش هاي تأسيساتی، خدماتی و تفريحی پارك آبی بندرعباس دستورات ویژه قضایی برای رفع موانع تكميل و بهره برداری از این پروژه تفريحی گردشگری صادر کرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از هرمزگان، در ادامه برنامه‌های حضور میدانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به منظور رفع مشکلات مربوط به پروژه‌های عمرانی در حال ساخت، مجتبی قهرمانی به صورت سرزده از روند پیشرفت مجموعه بزرگ تفریحی – رفاهی و گردشگری پارک آبی بندرعباس، بازدید کرد.

در جریان این بازدید که دادستان بندرعباس نیز حضور داشت، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان ضمن دیدار و گفتگو با مسئولان شهرداری، سرمایه گذاران، کارفرمایان، پیمانکاران و کارگران پروژه پارک آبی بندرعباس پس از استماع مطالبات و مشکلات آن‌ها در خصوص رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده، دستورات ویژه‌ای را صادر کرد.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به کمبودهای استان در زمینه مراکز تفریحی و گردشگری لازم است مدیران و متولیان امر برای رفع موانع پروژه های سرمایه گذاری حوزه گردشگری تلاش و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

قهرمانی با بیان اینکه پروژه پارک آب بندرعباس به عنوان یک زیرساخت مهم در جهت ارتقای صنعت گردشگری هرمزگان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بر لزوم اجرای کامل تعهدات پیمانکار نسبت به سهامداران و تسریع در روند تکمیل و بهره برداری از این پروژه بر اساس زمانبندی تعیین شده تأکید کرد.

گفتنی است، مجموعه بزرگ تفریحی – رفاهی و گردشگری پارک آبی بندرعباس با جذب سرمایه گذاری مردمی در سال ۹۴ آغاز شد، اما بدلیل مشکلات مالی با وقفه چند ساله مواجه بود که به درخواست سهامداران از مسئولان استان هرمزگان و با ورود دستگاه قضایی به موضوع تکمیل این پروژه دوباره از سرگرفته شده است.

مجموعه بزرگ تفریحی – رفاهی و گردشگری پارک آبی بندرعباس به مساحت ۲۶ هزار مترمربع و با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شرق بندرعباس درحال احداث است و پس از تکمیل، ظرفیت پذیرش روزانه سه هزار نفر گردشگر را دار می‌باشد.

Print Friendly, PDF & Email