مشکل خاصی در شهر گزارش نشده است/ شهروندان در صورت بروز مشکل با شماره۱۳۷ تماس بگیرند

سرپرست مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس گفت: طی بارندگی شب گذشته و صبح امروز مشکل خاصی در شهر گزارش نشده است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش تجارت‌جنوب آنلاین، مظفر آرمیده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری در ارتباط با آخرین وضعیت شهر حین بارندگی،اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته در مجموعه مدیریت بحران شهرداری، با اعلام اداره‌کل هواشناسی استان و پیش از وقوع بارندگی، اقدامات پیشگیرانه در زمینه کنترل اوضاع شهر صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه از شب گذشته تمامی نیروهای کارگری و مدیریتی لازم در نواحی ۱۰ گانه شهرداری در حالت آماده‌باش هستند افزود:علاوه بر نیروهای کارگری و مدیریتی، ماشین‌آلات سازمان‌ها و مناطق و عوامل سازمان عمران نیز در حالت آماده‌باش هستند.

سرپرست مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس همچنین از آماده‌باش نیروهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به منظور رسیدگی به شکستگی احتمالی شاخ و برگ‌ها خبر داد.

آرمیده با بیان اینکه خوشبختانه در بارندگی شب گذشته هیچ‌گونه مشکل خاصی در شهر رخ نداده است، بیان کرد: در حال حاضر نیز نیروها در سطح شهر بررسی لازم جهت حل مشکلات احتمالی را انجام می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: بازدید از خورها و کانال‌های دفع آب‌های سطحی یکی از اقداماتی است که قبل و حین بارندگی در دستور کار مناطق و نواحی شهرداری بندرعباس قرار دارد.

آرمیده درانتها نیز اظهار کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه مشکل،از طریق سامانه ۱۳۷ شهرداری را از این مسئله آگاه کنند.

Print Friendly, PDF & Email