ارسال وتوزیع ۳محموله بزرگ از کمک‌های منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در مناطق جاسک وبشاگرد

مدیر روابط‌عمومی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان از ارسال سه محموله بزرگ از کمک‌های اهدایی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به مناطق سیل زده خبر داد.

Print Friendly, PDF & Emailبه گزارش تجارت‌جنوب آنلاین،علیرضا خور شید زاده‌ با اعلام این مطلب اظهار داشت: بدنبال وقوع سیل در شرق استان و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی‌ و کمک رسانی به مردم شریف سی‌لزده‌ با پاکزاد مدیرعامل وهمیاری کارکنان این منطقه‌ کاروان‌کمک‌های منطقه ویژه پارسیان شامل ۳ محموله بزرگ به مناطق جاسک وبشاگرد اعزام شده است.
وی افزود: این کمک‌ها شامل ۱۰هزار بطری یک ونیم لیتری آب معدنی، بیش از ۱۰ تن آرد و۱۰۰تخته پتوی بزرگ‌ بود که با ۳ دستگاه تریلر به شرق استان ارسال شد و تلاش کردیم تا ضمن هماهنگی با فرمانداران جاسک وبشاگرد امکان توزیع سریع وبه موقع این اقلام را فراهم کنیم.
خورشید زاده همچنین با اشاره به وقوع سیلاب کم سابقه که ماه گذشته باعث بروز خسارات مالی وتخریب بخشی از زیر ساخت‌های منطقه پارسیان شده بود افزود:در جریان وقوع سیلاب ماه گذشته پارسیان نیز ماشین آلات وتیم‌های فنی، مهندسی منطقه ویژه از همان روزهای اول با حضور در روستاها و مناطق تخریب شده با تمام ظرفیت اقدام به امداد رسانی ورفع آبگرفتگی مسیرها کردند وپس از ان نیز با تکلیف ودستور استاندار هرمزگان در جلسه شورای بحران در خصوص مشارکت در بازسازی برخی مناطق پارسیان ، به شکل مستمر در پی انجام وظایف وعمل به مصوبات تعیین شده هستند.
وی در پایان ضمن قدردانی از انجمن صنفی رانندگان وسایط سنگین بندرعباس حضور رانندگان تلاشگر این انجمن که با همکاری مناسب محموله های اهدایی به سیل زدگان را‌ در سریع ترین زمان ممکن به دست متولیان امدادی مناطق رساندند را ستودنی دانست.

Print Friendly, PDF & Email