کسب نشان ویژه ” ارتباط موثر با ذینفعان” توسط روابط عمومی فولاد هرمزگان

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در شانزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایران که با موضوع کرونا ویروس؛ درس هایی برای روابط عمومی پایدار و اثربخش برگزار شد موفق به کسب نشان ویژه ارتباط موثر با ذینعان و روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیک گردید. به انتخاب هیئت‌داوران شانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و هفدهمین […]

Print Friendly, PDF & Email

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان در شانزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی ایران که با موضوع کرونا ویروس؛ درس هایی برای روابط عمومی پایدار و اثربخش برگزار شد موفق به کسب نشان ویژه ارتباط موثر با ذینعان و روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیک گردید.

به انتخاب هیئت‌داوران شانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و هفدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران که با حضور جمعی از مدیران کشوری و برگزیدگان جشنواره روابط عمومی برگزار شد، نشان ویژه ارتباط موثر با ذینفعان به دلیل حضور موثر در سانه ها و ارتقای ارتباط با ذینعان خود از جمله کارکنان، تامین کنندگان، سهامداران و خریداران خود به روابط عمومی فولاد هرمزگان اهدا شد.

همچنین در این جشنواره هیئت داوران عنوان روابط عمومی برتر در ارتباطات الکترونیک را به دلیل ارتقای زیرساخت های ارتباطات الکترونیک در فولاد هرمزگان در سال ۹۸ از جمله ارتقای سایت دو زبانه، ارتقای پورتال داخلی، یکپارچه سازی سیستم پیامکی جهت ارتباط با کارکنان و سایر ذینفعان و استفاده موثر از ظرفیت شبکه های اجتماعی به روابط عمومی فولاد هرمزگان داد.

در ابتدای این مراسم پیام خانم دکتر سوتلانا استاوریوا رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی خطاب به شرکت‌کنندگان و برگزیدگان این سمپوزیوم به‌صورت مجازی پخش شد.

Print Friendly, PDF & Email