توزیع ۱۰۰ میلیارد تومان بسته معیشتی در ۹ مرحله رزمایش مواسات در هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: ۳۰ هزار بسته معیشتی در قالب نهمین دوره از رزمایش مواسات و همدلی در هرمزگان تدارک دیده شده که مجموعا تا به امروز ۳۳۵ هزار بسته به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان میان نیازمندان توزیع شده است.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، سردار اباذر سالاری ظهر امروز در نهیمن مرحله از رزمایش مواسات و همدلی عنوان کرد: در این مرحله ۳۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع خواهد شد.
وی افزود: در این ۹ مرحله از کمک‌های مومنانه بیش از ۳۳۵ هزار بسته معیشتی با ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان تهیه شده است که به همت مردم، نهادهای حمایتی و سپاه شکل گرفته است.
 
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان این که کارگاه‌های ویژه اشتغال آفرین نیز در ماه‌های اخیر با همت بسیج سازندگی و اصناف شکل گرفته که آن دسته از عزیزانی که بیکار شده‌اند، بتوانند در این بستر مشغول به کار شوند، خاطرنشان کرد: تولید البسه با قیمت مناسب و تعمیر وسایل سرمایشی در این دو کارگاه اخیر هدف گذاری شده است.
 
سردار سالاری عنوان داشت: این کارگاه‌ها با قیمت مناسب و بعضا به صورت رایگان ارائه خدمت خواهند کرد تا بتوانند در این شرایط کرونایی، باری از دوش مردم عزیز استان برداشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email