باید در هرمزگان زمینه ارتقاء مناطقی که ظرفیت رشد را دارند فراهم کرد

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی گفت: شمیل از مناطق بسیار قدمی استان و شهرستان بندرعباس است، سند ثبتی این روستا قدمت زیادی دارد و مدارک کتبی ای که وجود دارد بالای تر از ۵۰۰ سال را نشان می دهد.

Print Friendly, PDF & Email

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، احمد مرادی در مراسم ارتقای دهستان شمیل به بخش ومعارفه بخشدار این منطقه ضمن تشکر از تمامی افرادی که در تحقق این امر تاثیرگذار و پیگیر بودند، افزود: از نماینده عالی دولت در هرمزگان دکتر همتی که این اتفاق مبارک بنابر خواسته وی و با پیگیری به ثمر رساندند تشکر میکنم.

وی با بیان اینکه همه از این جهت که حقی داده شده و مطالبه مردم محقق شده خوشحال هستند، تصریح کرد: شمیل از مناطق بسیار قدمی استان و شهرستان بندرعباس است، سند ثبتی این روستا قدمت زیادی دارد و چیزی که وجود دارد بالای تر از ۵۰۰ سال است.

مرادی خاطر نشان کرد: شمیل در بین شهرستان های میناب، رودان و بندرعباس قرار گرفته که، ارتباط تنگاتنگی بین آنها با این بخش تازه تاسیس از دیر ایام تا کنون وجود داشته و  دارد و این استعداد و بضاعت را داشته که مردم ارتقاء آن به بخش را خواسته اند.

وی با بیان اینکه شمیل در بخش کشاورزی ظرفیت های بینظیری دارد که نیازمند حمایت و مدیریت صحیح است، افزود: خواسته مردم به حق بوده و خوشحالیم که به این خواسته خود رسیدند ، باید سعی و تلاش شود تا مناطقی که ظرفیت رشد و ارتقا را دارند زمینه ارتقاء  آنها را فراهم سازیم.

Print Friendly, PDF & Email