ایجاد نظم و ساماندهی سبب مرتفع شدن مشکلات حوزه درمان می شود

کیش - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر لزوم اهمیت ایجاد نظم و ساماندهی و استفاده بهینه از منابع که سبب مرتفع شدن مشکلات پیش روی کادر درمان می شود، تاکید کرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،مهدی کشاورز به مناسبت فرا رسیدن هفته سلامت در مراسمی با تقدیر از کارکنان حوزه درمان و سلامت کیش که در بیمارستان کیش برگزار شد؛ ساماندهی و ایجاد نظم را تحولی در حوزه درمان و افزایش بهره وری با استفاده از منابع موجود، عنوان کرد.

کشاورز با بیان این که در سه سال گذشته کشور با محدودیت های ناشی از گسترش شیوع بیماری کرونا مواجه شده بود، اظهار داشت: کادر درمان و سلامت کیش با تلاش های شبانه روزی خود در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه با غیرت مثال زدنی برای مقابله و پیشگیری از گسترش شیوع بیماری کرونا ایستادگی کردند.

وی با ابراز خرسندی از حضور فعال کادر درمان و سلامت کیش برای حفظ و ارتقای سلامت مردم این منطقه، عنوان کرد: فعالیت های کادر درمان و سلامت کیش، این منطقه را به عنوان الگویی موفق در حوزه سلامت در سطح کشور مطرح کرده است از این رو باید از تلاش بی وقفه مدافعان سلامت قدردانی کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، افزود: طی مذاکراتی با رییس بیمارستان و رییس مرکز توسعه سلامت کیش در خصوص نحوه عملکرد حوزه سلامت و درمان و همچنین نقش مهم کادر درمان در جزیره گام های موثری خواهیم برداشت.

کشاورز با اشاره به این که کارکنان این حوزه با مشکلات عدیده ای از جمله «مسکن، گرانی، حقوق» مواجه هستند گفت: مشکلات به صورت اپیدمی در کیش وجود داشته و سعی بر این داریم تا با همکاری یکدیگر مشکلات را مرتفع و فعالیت ها را به صورت عملیاتی و علمی انجام دهیم.

Print Friendly, PDF & Email