۱۶۰ سند مالکیتی برای مردم جزیره هرمز صادر شده است

هرمز - استاندار هرمزگان گفت: ۱۶۰ سند مالکیتی برای مردم جزیره هرمز صادر شده است.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،مهدی دوستی عصر شنبه در حاشیه سفر به جزیره هرمز و کلنگ زنی و افتتاح چند طرح در این جزیره اظهار داشت: در سالروز میلاد با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام در خدمت مردم شریف جزیره هرمز بودیم، این جزیره منور به به نام مبارک شهدا است و پتانسیل و ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد.

وی افزود: امروز در جزیره هرمز چهار پروژه افتتاح و یا کلنگ زنی شد، یکی از پروژه‌ها در حوزه آبشیرین‌کن بود که ۸۰۰ مترمکعب در روز به ظرفیت تامین آب جزیره افزوده شد که عدد قابل توجهی به نسبت سرانه مصرف آب در این جزیره است.

استاندار هرمزگان گفت: دیگر پروژه کلنگ زنی یک مسجد بود که در کوتاه مدت احدات می‌شود، این پروژه قرار است توسط یک خیر مسجد ساز ساخته شود.

وی در ادامه به کلنگ زنی پروژه مجتمع جامع سلامت جزیره هرمز اشاره و تصریح کرد: این پروژه قرار است در مدت ۱۵ ماه ساخته شود، پس از حضور رئیس جمهور در این جزیره شاهد یک سری اصلاحات نرم افزاری از جمله پزشک، متخصص و سونوگرافی انجام شد که امروز بازدیدی از این موارد داشتیم.

دوستی گفت: یکی از مشکلات مردم جزیره هرمز نداشتن سند مالکیتی بود که از همان ابتدا تاکید بر حل این مشکل داشتیم و یک کارگروه از چهار ماه قبل تشکیل شد که با حمایت دولت، سازمان ثبت اسناد و قوه قضائیه تاکنون در جزیره هرمز ۱۶۰ سند صادر شده که امروز ۱۰۰ سند به جزیره برده شد تا تحویل مردم شود که ۸ سند به صورت نمادین به نیت امام رضا علیه السلام تقدیم مردم شد.

وی ادامه داد: این روند ادامه خواهد داشت و با همکاری همه عزیزان فعال در این زمینه، تا پایان سال هم بخش دیگری از اسناد مالکیتی به مردم استان تحویل می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email