امضای تفاهم سعید محمد و سردار آجورلو برای ساخت کمپ استقلال در قشم

تفاهم نامه همکاری مشترک منطقه آزاد قشم و باشگاه استقلال با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به امضا رسید.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین،با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان منطقه آزاد قشم و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در محل دبیرخانه شورایعالی به امضا رسید.

این تفاهم نامه همکاری شنبه ۸ مرداد ماه با هدف مشارکت و سرمایه‌گذاری جهت انجام تأمین مالی، مطالعات، طراحی و مهندسی، تدارکات، آماده‌سازی، ساخت مجموعه و بهره برداری احداث مجموعه فرهنگی ورزشی سام و زال، بین افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران منعقد شد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در این مراسم گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، اولین مجموعه حرفه‌ای و استانداردی است که در منطقه آزاد قشم احداث می‌شود و با مساعدت باشگاه ورزشی استقلال با سایر تیم‌های فوتبال کشور و همکاری در برپایی اردوهای تدارکاتی تیم‌های فوتبال در این کمپ وزرشی، از خروج ارز از کشور جلوگیری می‌کند.

سعید محمد افزود: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، شاهد ارتقا جوانان قشم و ایجاد شرایط مناسب‌تر برای تیم‌های فوتبال کشور باشیم.

مدیرعامل منطقه آزاد قشم: مناطق آزاد، پیشرو و پیش قدم در زمینه احداث کمپ حرفه‌ای فوتبال در کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نیز گفت: کمپ حرفه‌ای فوتبال باشگاه استقلال در جزیره قشم برای اولین بار در کشور ایجاد می‌شود.

افشار فتح الهی با بیان اینکه مناطق آزاد می‌توانند پیشرو و پیش قدم در زمینه احداث کمپ‌های حرفه‌ای فوتبال در کشور باشند، افزود: توسعه سرانه ورزشی در مناطق و ارتقا ساختار وزرشی کشور از اولویت‌های دکتر محمد از ابتدای حضورشان در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور است تا بتوانیم با کمک ظرفیت‌هایی که در مناطق آزاد کشور داریم خلأ ها و نواقصی که در عرصه وزرشی کشور وجود دارد جبران کنیم.

فتح الهی ادامه داد: این کمپ حرفه‌ای برای استفاده ورزشکاران ساکنان مناطق آزاد و ساکنانی که در محدوده مناطق آزاد هستند ایجاد می‌شود.

وی گفت: با توجه به اینکه منطقه آزاد قشم از ظرفیت وزرشی مناسبی برای حضور تیم‌های وزرشی برخوردار است و در آستانه پیشرفت و توسعه جدی قرار گرفته است، این تفاهم نامه می‌تواند زمینه را برای دستیابی به اهداف منطقه فراهم کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در این تفاهم نامه مقرر است زمین و امکانات اولیه توسط منطقه آزاد قشم تأمین شود و باشگاه وزرشی استقلال هم سرمایه گذاری برای ساخت کمپ استاندارد برای خود باشگاه و هم استفاده ورزشی کشور فراهم کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال: وظیفه ماست که در حوزه ورزش، روحیه انقلابی و جهادی خودمان را به نمایش بگذاریم

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نیز در این مراسم گفت: وظیفه ماست که در حوزه ورزش روحیه انقلابی و جهادی خودمان را به نمایش بگذاریم.

مصطفی آجورلو افزود: سازمان منطقه آزاد قشم اتفاق بزرگی را برای جوانان قشم، کیش و هرمزگانی رقم زده است. این کمپ فوتبال می‌تواند پایگاهی برای پرورش فوتبالیست‌های تازه نفس در منطقه باشد.

آجورلو از صدور مجوز مدرسه فوتبال در جزیره قشم خبر داد و گفت: با بازگشایی مدرسه فوتبال این امکان برای علاقمندان به این ورزش گروهی فراهم می‌شود.

Print Friendly, PDF & Email