استیضاح وزیر کشور منتفی است

علی نیکزاد گفت: تصمیمات باید موجبات وحدت قوا را فراهم کند. امروز کشور نیاز به انسجام و همدلی برای عبور از مشکلات را دارد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، علی نیکزاد عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی درباره روند رسیدگی به طرح استیضاح وزیر کشور که در رسانه‌ها به آن پرداخته شده است، گفت: به نظر بنده موضوع استیضاح منتفی است و تصمیمات باید موجبات وحدت قوا را فراهم کند. امروز کشور نیاز به انسجام و همدلی برای عبور از مشکلات را دارد و قطعا قوا با یکدیگر تعامل سازنده‌ای خواهند داشت.

وی تاکید کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب تاکید داشته‌اند «رأی» نمایندگان حق الناس است و باید در قبال این حق الناس ادای وظیفه شود لذا برای تحقق این مهم لازم است تمام مسوولان اجرایی استان کنار نمایندگان بوده و آن‌ها را در انجام خدمت به مردم یاری کنند مخصوصا که هدف هر دو گروه یعنی نمایندگان و مسوولان دولتی استانها، کمک به بهبود وضعیت استان بوده و عدم همراهی با نمایندگان تبعات معناداری برای مردم در پی خواهد داشت.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه نمایندگان فعلی که رأی خود را از مردم دارند تا خرداد ۱۴۰۳ باید در این سمت خدمت کنند، تاکید کرد: طبق قانون، زمانی که برگزاری انتخابات و تبلیغات ۱۰ روزه آغاز شود، وزارت کشور باید نسبت به کاندیدا‌ها و کاندیدا‌هایی که هم اکنون نماینده مجلس هستند، بی طرف باشد و این امری قطعی است. طبیعتا این امر بدیهی و قطعی نباید بر روی سایر اقدامات و همکاری‌های نمایندگان و فرمانداران و استانداران اثر منفی داشته باشد. نباید فراموش کنیم انتخابات یک موضوع است و نباید خدمت به مردم را متوقف کند.

Print Friendly, PDF & Email