کونگ فو کار هرمزگانی طلا گرفت

تیم کونگ فو استان هرمزگان که متشکل از دو فایتر جوان در مسابقات آزاد کونگ فو قهرمانی کشور سبک توآدو در مشهد شرکت کرده بود با کسب یک عنوان قهرمانی به استان بازگشت.

فاضل نعمانی رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار تجارت جنوب آنلاین گفت: امیر حسین رامشگر فایتر جوان و جویای نام رودانی از استان هرمزگان توانست با اقتدار کامل حریفان خود را یکی پس از دیگری مغلوب نموده و جواز حضور در مسابقات برون مرزی استانبول را از آن خود کند.

نعمانی اضافه کرد: امیرحسین رامشگر در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم و محمد رونما در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم با مربی گیری حسین رامشگر در این مسابقات شرکت کردند که محمد رونما علیرغم تلاش فراوان نتوانست در رده بندی این رقابتها قرار گیرد.

به گفته رییس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان هرمزگان، امیرحسین رامشگر علاوه بر کسب مقام قهرمانی، عنوان فنی ترین فایتر این دوره از رقابتها را نیز به خود اختصاص داد.

گفتنی است امیرحسین رامشگر جهت شرکت در مسابقات برون مرزی ۸ تا یازده شهریور در اردوی تدارکاتی اردبیل شرکت می کند تا به همراه تیم منتخب، نیمه دوم شهریورماه سال جاری عازم استانبول شود.

Print Friendly, PDF & Email