ارزیابی وضعیت خدمت رسانی به بیماران در بیمارستان بقیه الله بشاگرد

بندرعباس - رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه سرپرست معاونت درمان و معاون بهداشتی دانشگاه از بیمارستان ۳۲ تختخوابی بقیة الله این شهرستان بشاگرد بازدید کرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، دکتر غلامعلی جاودان در جریان بازدید از بخش های مختلف بیمارستان با رئیس و کارکنان این مرکز درمانی دیدار و گفتگو کرد.

وی ضمن دیدار با پزشکان و کادر درمانی در بخش اورژانس بیمارستان و خداقوت، میزان رضایتمندی از خدمات درمانی را از بیماران بستری و همراهان آنان جویا شد.

دکتر جاودان در ادامه با همراهی مهندس وزیری مدیر دفتر فنی دانشگاه ضمن بازدید از پروژه انبار دارویی که پیشرفت فیزیکی ۹۶ درصدی دارد؛ ابراز امیدواری کرد: با تکمیل و راه اندازی این پروژه داروهای مصرفی بیمارستان در شرایط استاندارد نگهداری و توزیع خواهد شد.

وی بیان کرد: مدیریت توزیع اقلام، کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در استفاده از نیروی انسانی در زمینه تامین داروها ضروریات انبار دارویی است.

دکتر کمالی سرپرست معاونت درمان دانشگاه با حضور در آزمایشگاه بیمارستان روند انجام آزمایشات، تجهیزات آزمایشگاهی،  میزان دقت دستگاهها در آزمایش ها و همچنین ارتقاء کیفیت امکانات تشخیصی و درمانی را مورد ارزیابی قرار داد.

Print Friendly, PDF & Email