بستک مهد علم، تمدن، سیاست و فرهنگ است

بندرعباس - معاون استاندار و دبیر شورای اداری استان از اهل بستک به عنوان مردمی با فرهنگ، دیندار مهربان، اهل خرد و دانش نام برد و تصریح کرد: همین ویژگی های بارز مردم شریف شهرستان با قدمت بستک که مهد تمدن و فرهنگ علم و سیاست به شمار می رود، باعث شد با همراهی جامعه خیرین و آحاد مردم در ساخت و توسعه شهرستان، فعالیت های گسترده ای با مشارکت مردم شکل بگیرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، محسن خاکی نهاد در آیین معارفه و تکریم امامین جمعه شهرستان با ابراز خوشحالی از حضور در جمع مردم فهیم بستک بیان کرد: مردمان این دیار بازوان قوی و مستحکمی برای دولت هستند و همین ویژگی وظیفه مسوولان را سنگین تر و از طرفی راه را برای ارائه خدمت هموار تر می‌کند و این نیروی انسانی توانمند یک فرصت خدمت است که باید مغتنم شمرده شود. رئیس شورای فرهنگی استانداری هرمزگان افزود: برای باز کردن گره ها و مشکلات مردم باید از این ظرفیت مهم استفاده شود و از اعضای شورای اداری می خواهم برای رفع مشکلات مردم نهراسید و هرآنچه در توان دارید مسایل و مشکلات مردم را روزانه رصد و مرتفع کنید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در این مراسم با قدردانی از سالها خدمات و تلاش های حجت الإسلام و المسلمین قائدی عنوان کرد و گفت: ایشان منشا خیرات و گره‌گشایی مشکلات مردم بوده اند که جای قدردانی دارد.

خاکی نهاد برای حجت‌الاسلام والمسلمین جهانگیری نیز آرزوی موفقیت کرد و گفت: امام جمعه جدید در کنار فرماندار و مجموعه دولت می تواند مسیر حفظ اتحاد، انسجام همدلی و آبادانی را با قوت بیشتر ادامه دهند.

دبیر شورای اداری استان به خدمات دولت سیزدهم اشاره کرد و گفت: با کمک خیرین و همراهی مردم و تلاش مدیران استانی در شهرستان در بخش آب ،آموزش، مسکن ، برق و راه اقدامات مهمی انجام شده که می توان به ۸۱ مصوبه ای سفر شهرستانی استاندار اشاره کرد که از تصویب شورای اداری شهرستان بستک گذشته است و بیش از ۸۶ درصد پیشرفت داشته و ۶۳ درصد مصوبات آن انجام و تقدیم مردم شده و این نویدبخش توسعه و آبادانی بیشتر شهرشتان بستک است.

خاکی نهاد با اشاره به حماسه سازی روزهای اخیر جوانان انقلابی حماس گفت: جوانان فلسطین برای دنیای اسلام عزت آفرینی کردند و دیدید که وجودنعمت رهبری چقدر برای حفظ امنیت کشور ارزشمند است.

معاون استاندار افزود: ملت ایران با هدایت رهبرکبیر انقلاب ۱۵ سال بعد از تبعید، نظام سلطنت رژیم استبداد و سلطنت را درهم پیچیدند.

وی افزود: مردم مظلوم فلسطین هم ۷۵ سال گرفتارند و وقتی راه نجات برای ان ها باز می شود که سرلوحه کار حرکت در مسیر مقاومت باشد و اکنون برای جنایت های ۷۵ ساله رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی، نظام سلطه مظلوم نمایی می‌کند که به فضل خداوند با همت جوانان فلسطینی یه زودی قدس آزاد خواهد شد.

دبیر شورای اداری استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات با چهار مولفه امنیت، سلامت،رقابت و مشارکت تصریح کرد: از اعضای شورای اداری و مدیران شهرستان میخواهم برای مسائل معطل مانده مردم با سرعت بیشتری تلاش و زمینه مشارکت مردم را فراهم کنند. وی افزود: امسال هم با توجه به شرایط خاص جنگ ترکیبی دشمن،مردم با مشارکت خود بار دیگر بیعت خود را با رهبر انقلاب تجدید خواهند کرد.

Print Friendly, PDF & Email