چهار انبار ضایعاتی بزرگ در خونسرخ بندرعباس پلمب شد

بندرعباس - رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس، عنوان کرد: در راستای صیانت از قانون مدیریت پسماند و پاسداری از حقوق شهروندان، در طی یک روز چهار انبار ضایعاتی بزرگ با حکم مقام قضایی پلمب گردید.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، حمید جمالی با اعلام این خبر گفت: در ادامه پلمب انبارهای ضایعاتی غیرمجاز پس از پیگیری های کارشناسان حقوقی این سازمان، چهار انبار واقع در روستای خونسرخ شناسایی و با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی و پلیس اتباع خارجی پلمب و با توجه به مشهود بودن جرم، سه نفر اتباع بیگانه (افغان) که از گردانندگان اصلی این انبارها هستند دستگیر و به اردوگاه مهاجرین منتقل شدند.

وی ادامه داد: به دلیل افزایش انبارهای ضایعاتی در سطح شهر و حومه که مجوز فعالیت ندارند و باعث ایجاد معضلات فراوان برای شهر و شهروندان شده است، طبق دستور مراجع قضایی و پس از طی مراحل قانونی پلمب صورت می گیرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: فعالیت غیرقانونی اتباع خارجی در سطح شهر، موجب افزایش سرقت ها و ایجاد ناامنی های گسترده ای شده است که سازمان مدیریت پسماند با استناد به قانون و با همکاری دیگر دستگاه های متولی نسبت به جلوگیری از فعالیت آنها اقدام می کند‌.

Print Friendly, PDF & Email