ثبت برگ زرین دیگر در دفتر رشادت‌های مردم بام ایران

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در خصوص حضور پرشور مردم در انتخابات خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیام تشکر صادر کرد.

به گزارش خبرنگار تجارت جنوب آنلاین، پیام تشکر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از حضور پرشور مردم در انتخابات خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حضور غرورانگیز ملت حماسه ساز ایران و استان چهارمحال و بختیاری در انتخابات روز یازدهم اسفند ماه،‌ برگ زرین دیگری از دفتر رشادت و وفاداری به انقلاب اسلامی بود. آری، مردم شریف ایران اسلامی و استان چهارمحال و بختیاری به‌رغم توطئه‌های چند ماهه استکبار جهانی، با حضور فراگیر و امید آفرین خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه دیگری را آفرید و همان گونه که مقام معظم رهبری«مدظله‌العالی» در روزهای پیش از انتخابات پیش بینی کرده بودند، سیلی سخت دیگری بر چهره استکبار جهانی نواخت.

 

انتخابات یازدهم اسفند به خوبی نشان داد که ملت ایران که همانا پیش کسوت کشورهای اسلامی در بیداری است، امروز نیز می‌تواند الگوی خوبی از مردم سالاری دینی، حفظ استقلال و آزادی، پایبندی به ارزشها، گفتمان ایمان و عدالت، کانون پیشرفت معنوی و مادی و خار چشم دشمنان اسلام باشد.

 

به طور قطع پیروز میدان انتخابات مردم عزیز ایران اسلامی هستند و آنچه در این میان مهم است لزوم قدردانی و قدرشناسی نمایندگان منتخب ملت نسبت به مردم همیشه در صحنه و وفادار ایران اسلامی و اهتمام به خدمت خالصانه و دلسوزانه نسبت به آنان است. از مهمترین نکات پس از انتخابات، لزوم تبدیل رقابت به رفاقت و همدلی است که کاندیداهای محترم باید نسبت به آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

 

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با سپاس به درگاه احدیت، این حماسه بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، مراجع عظام تقلید و علماء اعلام «دامت برکاتهم» و عموم ملت شریف ایران و استان چهارمحال و بختیاری تبریک عرض نموده و از همه کسانی که با تلاش و پی‌گیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی اسلامی را فراهم نموده‌اند مخصوصاً‌ شورای محترم نگهبان، وزارت کشور، دست‌اندرکاران اجرایی و نظارتی، نیروهای نظامی و انتظامی و رسانه‌های عمومی بویژه صدا و سیمای جمهوری اسلامی قدردانی می‌نماید و برای نمایندگان منتخب خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی آرزوی موفقیت دارد.

 

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان چهارمحال و بختیاری