شروع ثبت نام در آزمون استخدام ۳۰۰ معلم در بشاگرد و‌ جزایر استان هرمزگان

مدیرکل آموزش و‌پرورش استان هرمزگان با اعلام این خبر بیان کرد: به منظور تامین نیروی انسانی ماندگار در مناطق خاص و صعب العبور استان برای نخستین بار در کشور سهمیه‌ای خاص به منطقه بشاگرد و جزایر استان اختصاص داده شده است.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، محمد قویدل گفت: برای نخستین بار در کشور سهمیه‌ای خاص به منطقه بشاگرد و جزایر استان اختصاص داده شده است و از بین جوانان تحصیل کرده این مناطق ۲۵۰ نفر معلم به منطقه بشاگرد و ۵۰ نفر به جزایر استان شامل ابوموسی، لاوان، لارک، هنگام و هندورابی اختصاص داده شده است که ثبت نام در این آزمون از روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد.

قویدل ادامه داد: متقاضیان تا پایان روز شنبه ۸اردیبهشت ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت مرکز جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شایان ذکر است کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۱۴ مردادماه بر روی درگاه مرکز جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت و آزمون نیز در روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه در بشاگرد و برای سهمیه جزایر در بندرعباس برگزار خواهد شد.

گفتنی است نتایج آزمون یک ماه بعد از آزمون کتبی در سایت جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد و داوطلبان ۴۵ رشته تحصیلی می‌توانند برای تصدی شغل آموزگاری دبیری و هنرآموزی در این آزمون شرکت کنند.

Print Friendly, PDF & Email