فعالیت جهادی شهید رئیسی گشایش زیادی را برای کشور به ارمغان آورد

مرکزی - فرماندار شهرستان دلیجان گفت: فعالیت جهادی شهید رئیسی تعطیلی نمی‌شناخت و به همین دلیل، گشایش‌های زیادی را برای کشور به ارمغان آورد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از مرکزی، ابوالفضل قاسمی،  آیت‌الله رئیسی را الگویی برای تمام مسؤولان کشور دانست و اظهار کرد: رئیس جمهور شهید در حدود ۱۰۰۰ روز فعالیتش به‌عنوان رئیس جمهور به جهاد اقتصادی پرداخت و به مسؤولان در تمام دستگاه‌های کشور درس بزرگی داد. خدمت او شب و روز نمی‌شناخت و در مباحث اقتصادی، داخلی و خارجی، شکوفایی‌های بسیاری را برای کشور به ارمغان آورد.

وی خدمت به مردم توسط رئیس جمهور را درسی ماندگار برای مسؤولان دانست و ادامه داد: وی با پاکدستی و با تمام وجود در اختیار مردم بود، تمام مردم را از خود می‌دانست و زمان خود را صرف خدمت به مردم می‌کرد. شهید رئیسی در طول این سه سال، مصداق بارزی از خدمت به مردم را به‌نمایش گذاشت.

وی افزود: ما کارگزاران نظام باید مشی آیت‌الله رئیسی را به‌عنوان چراغ راه خود قرار دهیم و مسیری را که ایشان آغاز کرد، به درستی پیش ببریم.

فرماندار دلیجان با اشاره به تحول ایجادشده در زمینه صنعت کشور در دولت سیزدهم، تصریح کرد: در این مدت کوتاه، بیش از ۷۰۰۰ واحد صنعتی تعطیل به چرخه اقتصادی کشور بازگشت. در زمینه کمک به محرومان و محرومیت‌زدایی و تامین مسکن نیز اقدامات مثبت بسیاری انجام شد.

وی با اشاره به اقدامات مثبت دولت در شهرستان دلیجان، گفت: در زمینه مسکن ملی، اتفاقات بسیار خوبی در دلیجان رخ داد و گام‌های بسیار بلندی در ارتباط با اشتغال در دلیجان برداشته شد به‌گونه‌ای که امروزه نرخ بیکاری در شهرستان دلیجان منفی شده و واحدهای صنعتی در انتظار نیروی کارند، چراکه چرخه اقتصادی کشور و شهرستان فعال شده است.

وی با تاکید بر اهمیت حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری، افزود: باید فردی در تراز انقلاب اسلامی به‌عنوان رئیس جمهور انتخاب شود. مردم باید با حضور پررنگ‌تر و پویاتر نسبت به انتخابات‌های گذشته به میدان بیایند و فردی را برگزینند که در راستای منویات مقام معظم رهبری گام بردارد.

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: باید فردی به‌عنوان رئیس جمهور جدید انتخاب شود که به‌دنبال محرومیت‌زدایی باشد. رئیس جمهور آینده باید استکبارستیز باشد و درک درستی از خواسته‌های مردم داشته باشد. منتخب مردم برای ریاست جمهوری باید مانند سدی استوار در برابر هجمه‌های رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی بایستد و مانند ۴۵ سال گذشته در مسیر صحیح حرکت کند و در راستای اهداف حضرت امام و مقام معظم رهبری به‌عنوان سکانداران انقلاب اسلامی گام بردارد.

وی پاکدستی را از شاخصه‌های مهم در انتخاب رئیس جمهور آینده دانست و افزود: تمام دغدغه رئیس جمهور آینده باید خدمت به مردم باشد و بدون واهمه از قدرت‌های شرق و غربی، این انقلاب را که ریشه در حرکت سیدالشهدا دارد، به پیش ببرد.

Print Friendly, PDF & Email