آخرین مدرسه افتتاح‌شده با حضور رییس‌جمهور، بنام «شهید آیت الله رییسی» ماندگار می‌شود

مازندران - رییس آموزش و پرورش قائمشهر از پیشنهاد نامگذاری آخرین مدرسه بازدیدشده توسط رئیس جمهور، شهید سیدابراهیم رئیسی بنام ایشان، در روستای خرماکلا در شهرستان قائمشهر خبرداد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از مازندران، چندی پیش که رئیس دولت سیزدهم شهید سیدابراهیم رئیسی وهیئت عالی رتبه در دور دوم سفرهای استانی به مازندران و روستای خرماکلا قائمشهرحضور یافتند، مجتمع آموزشی و واحدهای گلخانه‌ای لیموترش افتتاح و مورد بهره برداری قرارگرفت.

در این راستا جعفرعموزاده رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر با تسلیت شهادت رییس جمهور و هیئت همراه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، پیشنهاد داده شد تا یکی از مدرسه‌های این مجموعه به نام  رئیس جمهورشهید سیدابراهیم رئیسی در روستای خرماکلا قائمشهر نامگذاری شود.مدرسه‌ی خرماکلا،  مجتمع آموزشی و مدرسه‌ای آموزش و تربیت محور؛ با تمام امکانات آموزشی، پرورشی و تربیتی است.

عمو زاده گفت: نامه نگاری‌ها و کارهای اداری برای این نام‌گذاری در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه این مدرسه با نام زنده یاد مرحوم اصغر زاده نام‌گذاری شده بود، گفت: این آخرین مدرسه‌ای بود که شهید آیت الله رییسی در افتتاح آن در خرماکلای قائمشهر حضور یافتند و خاطره‌ای از حضور ایشان در یاد مردم ماندگار شده است.

رییس آموزش و پرورش قائمشهر افزود: اخلاق مداری،  مردم داری، تعهد و اخلاص ایشان بر کسی پوشیده نبود و امیدداریم در مسیر خدمت مانند شهید سلیمانی و شهید آیت الله رئیسی و شهدای معلم ادامه مسیر بدهیم.

به گزارش ایسنا، شهید سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های دومین سفر استانی دولت مردمی به مازندران، مجتمع آموزشی برکت ‌زنده‌یاد مرحوم حاج حسن اصغرزاده را در روستای خرماکلای قائمشهر که یکی از مدارس نسل جدید با رویکرد و محوریت پیشرفت جامعه پیرامونی و با زیرساخت‌ها و فضاهای جانبی متفاوتی است، به بهره‌برداری رساند.

Print Friendly, PDF & Email