تجربیات مدیریتی شهید جمهور در حافظه کشور ثبت شود

قم - رئیس دانشگاه صنعتی قم بیان کرد: باید سعی شود چارچوب ریل گذاری شده توسط آیت‌الله رئیسی که مبتنی بر گماشتن افراد دغدغه مند، دلسوز، جوان و انقلابی در رأس امور بوده حفظ شود.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از قم، جلال رضایی نور رئیس دانشگاه صنعتی قم ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و هیئت همراهشان در پی سانحه بالگرد رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: آیت‌الله رئیسی در بُعد مدیریتی فردی پرتلاش، پاک‌دست و در عین‌حال دغدغه‌مند بودند.

وی ادامه داد: حجم کار و تلاش مضاعف آیت‌الله رئیسی در دوره سه‌ساله سکان‌داری قوه مجریه کشور، گویای این است که وقت زیادی را صرف خدمتگزاری به مردم کردند و مدیری در صحنه بودند، باید گفت شهید جمهور استانداردهای مدیریتی را جابه‌جا کردند.

رضایی نور با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی از تیم خلاق جوان و انقلابی در پست‌های اجرایی و مدیریتی استفاده کردند، اظهار کرد: قطعاً این حجم از کار، دغدغه‌مندی و پشتکار مدیران اجرایی و معاونان برگرفته از خط‌مشی مدیریتی و اخلاقی آیت‌الله رئیسی بوده‌ است که به تبع آثار آن را در عملکرد مدیران کل می‌بینیم.

رئیس دانشگاه صنعتی قم تصریح کرد: باید سعی شود چارچوب ریل گذاری شده توسط آیت‌الله رئیسی که مبتنی بر گماشتن افراد دغدغه مند، دلسوز، جوان و انقلابی در رأس امور بوده حفظ شود.

رضایی نور با اشاره به لزوم حفظ تجربیات مدیریتی شهید جمهور در حافظه کشور و هدایت این ترکیب مدیریتی، بیان کرد: رئیس جمهور آینده باید این نکته را مدنظر قرار دهد که طرح‌ها و پروژه‌هایی که از قبل آغاز شده تا حد امکان در همان مسیر ادامه پیدا کند؛ زیرا کشور در مسیر و ریل خوبی قرار گرفته است.

وی در خصوص ضرورت شرکت در انتخابات، یادآور شد: مردم به خوبی آثار مشارکت در انتخابات را دیدند؛ زیرا فردی همچون آیت‌الله رئیسی انتخاب شدند که با تمام وجود کار کردند و به واسطه تلاش و پیگیری‌هایشان به یک الگوی مدیریتی تبدیل شدند.

رئیس دانشگاه صنعتی قم با بیان اینکه برگزاری تشییع باشکوه پیکر مطهر شهدای خدمت نشان از ارادت و قدرشناسی مردم به خدمات شهید جمهور بود، گفت: اگر مردم در صحنه حضور داشته باشند و در انتخاب فرد اصلح شرکت کنند به خوبی آثارش را در روند اجرایی کشور و در رفاه و آسایش خودشان خواهند دید.

Print Friendly, PDF & Email