رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد

قزوین - استاندار قزوین عباس کاظمی را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب کرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از قزوین، محمدمهدی اعلایی طی حکمی عباس کاظمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود را به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب کرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین، در این حکم آمده است:

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) دولتمردان صدیق نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف استان که در اثنای خدمت صادقانه به ملت بزرگوار ایران اسلامی به وقوع پیوست؛ با عنایت به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه‌تر چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «رئیس ستاد انتخابات استان» در امر برگزاری انتخابات یاد شده منصوب می‌نمایم.

برنامه‌ریزی و فراهم‌سازی به‌موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری‌های نوین و روزآمد، روان و تسهیل‌سازی فرایندهای انتخابات، به‌کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت هر چه بیشتر و گسترده‌تر مردم شریف در عرصه انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید استان، که در آن حقوق انتخاب‌کنندگان و انتخاب شوندگان به‌عنوان حق‌الناس برابر مرّ قانون و در فضایی امن و توأم بانشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و مأموریت خطیر جنابعالی است که انتظار می‌رود با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمایید.

بدیهی است کلیه معاونین، مدیران کل، فرمانداران و بخشداران، نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمن آنکه کلیه دستگاه‌های اجرایی استان نیز بر اساس ماده ۲۱ قانون انتخابات ریاست جمهوری حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایت حق‌تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت مردمی، انتخاباتی باشکوه و منطبق با تأمین سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مؤمن و تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار گردد.

Print Friendly, PDF & Email