انتخاب نامزد اصلح و شرکت در انتخابات وظیفه ماست +فیلم

هرمزگان - نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان گفت: تایید افراد برای کاندیداتوری انتخابات با شورای نگهبان است و حضور حداکثری و انتخاب اصلح تکلیف ماست.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از هرمزگان، همایش پیش برندگی انقلاب اسلامی ظهر امروز با موضوع مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح با حضور مدیران و کارکنان، شوراها، دهیاران و معتمدین، روحانیون تشیع و تسنن و اقشار مختلف بسیج شهرستان بندرلنگه در سالن اجتماعات الغدیر بندرکنگ برگزار شد.

حجت الاسلام پولادی نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در این همایش اظهار داشت: خداوند تبارک و تعالی نعمات فراوانی در عالم هستی را به بشر عنایت نمود و زمانی که ولایت حضرت علی (ع) و یازده امام معصوم (ع) بعد از او ابلاغ کرد فرمود، امروز نعمتی را بر شما کامل کردم یعنی تمام نعمات خداوند با ولایت کامل شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد(ع) هرمزگان افزود: علاوه بر همه ویژگی‌های شجاعت، اخلاص، خستگی ناپذیری، خواندن نماز شب، خدمتگزاری و همه صفات خوبی که سیدالشهدای خدمت آیت الله رئیسی و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی داشتند و خدا تا این حد به آنها عزت داد و هویت بخشید، ولایت پذیری آنان بود.

وی گفت: شهید آیت الله رئیسی رئیس جمهور گام دوم انقلاب اسلامی بود و در همین دوره سه ساله ریاست جمهوری خود، مشکلات کرونا و واکسن آن را حل کرد، واحدهای صنعتی نیمه تعطیل و یا تعطیل را بازگشایی و یا احیاء نمود، پروژه ها و حتی بیمارستانهای نیمه تعطیل را به بهره برداری و یا به اتمام رساند، یارانه ها را افزایش داد،

تراز اقتصادی را بالا برد و با همسایگان روابط دیپلماسی عزتمندانه برقرار نمود و صدها کار بر زمین مانده را انجام داد و شهید امیر عبداللهیان نیز وزیر امور خارجه انقلاب بود و تا کنون در تراز ایشان در وزارت خارجه نداشتیم و حال این روند رو به جلو انقلاب نباید متوقف شود.

وی ادامه داد: بعد از ۳۳ ماه یک طلبه با دست خالی و با ایمان به ملت ایران و توکل بر خدا و تبعیت از رهبری مشکلات را حل و کارهای بزرگی را به سرانجام رساند.

وی با اشاره به اینکه اصلح اول باید ولایتمدار باشد به بیان شاخص های کاندید اصلح از نظر مقام معظم رهبری پرداخت و افزود: معظم له فرمودند، فرد اصلح ریاست جمهوری باید مومن باشد، متدین باشد، به ملت ایران ایمان داشته باشد، روحیه جهاد داشته باشد، اهل تحمل باشد، در مقابل دشمنان نترسد، در مقابل مردم خاضع و جوابگو باشد و مدیریت اجرایی کارآمد داشته باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: ۱۴ خرداد امسال مقام معظم رهبری فرمودند، دلم سوخت و این بدین معناست که مدعیان انقلاب و بچه های انقلاب را نزنیم، ترور شخصیتی و لجن پراکنی نکنیم و به کاندید اصلح رای دهیم.

حجت الاسلام پولادی بیان داشت: ما مکلف به حضور حداکثری هستیم و تایید افراد برای کاندیداتوری انتخابات با شورای نگهبان است و حضور حداکثری و انتخاب اصلح تکلیف ماست.

وی ادامه داد: ولایت فقیه در امتداد ولایت رسول الله است و امام مسلمین در روز ۱۴ خرداد فرمودند؛ توجه به سابقه نامزدها برای تشخیص وعده های انتخاباتی لازم است.

بنابراین بر هر فردی که اعتقادی به ولایت دارد، بهترین راه که ولی امر مسلمین جهت تشخیص نامزد اصلح برای او راهنمایی نموده دقت و توجه به سوابق و عملکرد نامزدهاست.

Print Friendly, PDF & Email