فرمانده مرزبانی فراجا:

بیش از یک تن انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرق کشف شد

تهران - فرمانده مرزبانی فراجا از ناکامی قاچاقچیان و کشف یک تن و ۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق خبر داد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از فرماندهی مرزبانی انتظامی، سردار احمدعلی گودرزی امروز، پنجشنبه ۱۴ تیر در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله سه دستگاه انواع وسیله نقلیه مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.

وی افزود: مجاهدان مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله موادمخدر به حریم کشور بودند، مشاهده کردند.

سردار گودرزی تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر که با مشاهده مأموران، غافلگیر شده بودند، قصد متواری شدن از منطقه را داشتند که با توجه به اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب توسط مرزداران، در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و مرزبانان یک تن و ۱۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۹۷۰ کیلوگرم تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم حشیش و ۱۰۰ کیلوگرم شیشه را کشف کردند.

وی با اینکه در این عملیات یک دستگاه خودرو تویوتا و دو دستگاه موتور سیکلت توقیف شدند، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر سوداگر مرگ دستگیر و تلاش مرزبانان برای دستگیری سایر عوامل این پرونده ادامه دارد.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مجاهدت‌های مرزداران گفت: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه ای احساس امنیت و آرامش کنند و در سایه این امنیت مردم عزیز می‌توانند در کمال آرامش به فعالیت‌های روزمره خود بپردازند.

بیش از یک تن انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرق کشف شد

Print Friendly, PDF & Email