استاندار قزوین :

در دور دوم انتخابات هم سلایق مختلف سیاسی حضور دارند

قزوین- استاندار قزوین با بیان اینکه در دور دوم انتخابات هم سلایق مختلف سیاسی حضور دارند، گفت: مشارکت و حضور گسترده مردم در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری با وجود نامزدهای انتخاباتی از هم سلایق ها پرشور خواهد بود.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از قزوین ، محمدمهدی اعلایی روز جمعه در حاشیه حضور در شعبه اخذ رأی مسجد زینبیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم استان قزوین مانند سایر آحاد ملت بزرگ ایران در خلق حماسه بزرگ انتخابات مشارکت دارند و میزان رای گیری در استان نسبت به هفته قبل تا این ساعت افزایش یافته است و نوید بخش انتخابات پرشکوه در دور دوم انتخابات است.

وی افزود: امیدواریم با حضور پرشکوه مردم حماسه بزرگ انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری رقم بخورد و دولت با پشتوانه مردمی مطلوب بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

اعلایی گفت: پیش بینی ها حاکی از این است که تشکیل صف ها در ساعات پایانی بیشتر باشند و در همین راستا از مردم درخواست داریم برای آرامش خود و خدمت رسانی بهتر مجریان انتخابات مشارکت را در ساعت ابتدایی رای گیری انجام دهند.

استاندار قزوین اضافه کرد: برگزاری انتخابات با شرایط به وجود آمده نشان دهنده یکی از ظرفیت های بزرگ جمهوری اسلامی ایران است و نقش آفرینی و اراده و خواست مردم در تعیین سرنوشت کشور را نشان می دهد.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه امروز دیگر کسی نمی تواند ادعا کند که سلیقه او در انتخابات حضور ندارد و حتی در دور دوم هم سلایق مختلف سیاسی حضور دارند، اظهار داشت: این مهم نشانگر این است که رای مردم تعیین کننده سرنوشت کشور است و هیچ کس نمی تواند بگوید چه کسی متصدی اداره کشور خواهد بود، موضوعی که بیانگر ظرفیت بزرگی است که هدیه نظام جمهوری اسلامی ایران به این آب و خاک و مردمز است و با فداکاری شهدا به دست آمده است.

وی افزود: یاد و خاطره رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی را گرامی می داریم که آرمان تعالی ملت ایران و نظام را داشت و آبرو و جان خود را در مسیر خدمت رسانی به مردم فدا کرد‌.

اعلایی گفت: مانند همیشه استان قزوین بر کیفیت و سلامت برگزاری انتخابات حساسیت ویژه ای دارد و در همین راستا در کنار تعداد بالای ناظران و مجریان انتخابات، بازرسین ویژه از سوی استاندار به جهت اجرای نظارت عالی تر انتخاب شده اند تا در فرآیند انتخابات هیچ اشکالی وجود نداشته باشد.

استاندار قزوین اضافه کرد: حساسیت انتخابات ریاست جمهوری بسیار بالاست و به همین جهت به شدت با تخلفات انتخاباتی به ویژه خرید و فروش رای برخورد خواهد شد و از هیچ گونه تخلفی چشم پوشی نخواهد شد.

مرحله دوم چهاردهمین دور انتخابات ریاست جمهوری از ساعت هشت روز ۱۵ تیرماه در یک هزار و ۸۹ شعبه اخذ رای در سراسر استان قزوین همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

نزدیک به ۹۶۰ هزار واجد شرایط رای در استان قزوین حضور دارند و در مرحله نخست نیز حدود ۴۳ درصد در انتخابات ریاست جمهوری حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email