نماینده قزوین در مجلس:

منتخب مردم با معرفی کابینه قوی و کارآمد باید به مطالبات مردم پاسخگو باشد

قزوین - نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: منتخب مردم بایستی با معرفی کابینه ای قوی از اولین روز پس از رای گیری با جدیت بدنبال پاسخگویی به مطالبات و حل مشکلات مردم باشد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از قزوین، فاطمه محمد بیگی با حضور در ستاد انتخابات مرکزی قزوین در جمع خبرنگاران افزود: هواداران در این دوره فرصت بیشتری داشتند تا در مناظرات خود فرد اصلح را انتخاب کنند و شناخت خوبی برای مردم ایجاد شد و تا این لحظه نمی دانیم چه کسی رییس جمهور خواهدشد.

وی اظهار کرد: انتخابات در چارچوب قانون صورت می گیرد و فرصت خوبی برای نامزدها ایجاد شده تا خود را معرفی کنند و امیدواریم مشارکت خوبی رخ دهد.

محمد بیگی تصریح کرد: توجه به معیارهای نامزد اصلح برای انتخاب مهم است و دنیا منتظر انتخاب ماست و رفتار انتخاباتی ما در دنیا نیز بررسی می شود.

وی اظهارداشت: باید کسی را انتخاب کنیم تا برای رفع بیکاری، تامین مسکن و اشتغال و افزایش قدرت اقتصادی مردم برنامه داشته باشد. منتخب مردم با معرفی کابینه قوی و کارآمد باید به مطالبات مردم پاسخگو باشد.

محمد بیگی از نیروی انتظامی و شورای نگهبان و بخشداری و فرمانداری ها و همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات تشکر کرد و گفت: خوشبختانه انتخابات توام با نظم و امنیت خوبی برقرار است و بدون چالش و مشکلی شاهد روند خوبی در این رویداد هستیم.

نماینده قزوین ور مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از فردا هر کس از سوی مردم انتخاب شد باید کار را با جدیت آغاز کند و بدنبال حل مشکلات اقتصادی باشد.

محمدبیگی افزود: ما در مجلس منتظر معرفی هیئت وزیران هستیم تا افرادی قوی و کارآمد معرفی شوند و همه آنها برنامه راهبردی داشته باشند تا بتوانند مطالبات مردم را تامین کنند.

این‌نماینده یادآورشد: مجلس هم در کنار رییس جمهور آینده خواهد بود و هم نظارت می کنیم تا افرادی قوی معرفی شوند و در انتخاب وزرا سخت گیر خواهیم بود.

وی اضافه کرد: اگر رییس جمهور آینده کابینه ضعیف معرفی کند برای منافع مردم گزینه های قویتری را طلب خواهیم کرد تا رضایت و ذایقه مردم جلب شود.

وی در خصوص مهمترین اولویت های رئیس جمهور هم گفت: از رییس جمهور آینده انتظار داریم به موضوعات مهمی چون آب، ثبات مالی، تنظیم بازار ارز و ثبات قیمتها و رفع گرانی و ساماندهی امور فرهنگی و اجتماعی کشور را در اولویت قرار دهد.

محمدبیگی یادآورشد: توجه به بسته های بیمه ای و ترمیم حقوق و حوزه ازدواج جوانان و حمایت از زنان شاغل و افزایش مشاغل خانگی و توانمند سازی بانوان و بهره گیری از ظرفیت زنان کارآمد از دیگر مطالبات مردم و نمایندگان مجلس است.

Print Friendly, PDF & Email