رئیس ستاد پزشکیان در هرمزگان: جشن پیروزی بعد از ایام عزاداری برگزار می‌شود

هرمزگان - رئیس ستاد مسعود پزشکیان در هرمزگان از حضور پرشور مردم هرمزگان در انتخابات قدردانی کرد و بیان داشت: شایسته است که جشنی باشکوه برای مردم به مناسبت این پیروزی برگزار کنیم که به حرمت ایام عزاداری حسینی، بعد از این ایام جشن را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش تجارت جنوب آنلاین از هرمزگان، حجت‌الاسلام محمد ذاکری، با قدردانی از حضور پرشور مردم استان در انتخابات، این حضور را نشانه‌ای از شعور و آگاهی مردم هرمزگان دانست.

وی بیان کرد: به حول و قوه الهی یک حماسه دیگر شکل گرفت و مردم خوب، فهمیم و آگاه ایران به‌خصوص مردم شریف هرمزگان یک حماسه دیگر آفریدند. همین‌جا جا دارد که از این مردم، از همه دست‌اندرکاران این انتخابات، از تدابیر مقام معظم رهبری، و از دستگاه‌های اجرایی، نظارتی، امنیتی و قضایی تشکر و قدردانی بکنیم.

ذاکری با تأکید بر این‌که انتخابات یک حق مردمی بود که انجام گرفت، افزود: انتخابات رقابت میان دو تفکر و دو ایده برای اداره بهتر جامعه بود. تا دیروز رقیب بودیم، اما از امروز دیگر رفیق هستیم. امیدواریم که با همراهی همه افکار و اندیشه‌ها بتوانیم از ظرفیت‌های خوب استان هرمزگان به‌خوبی بهره‌برداری کنیم.

ذاکری در پایان با اشاره به فرا رسیدن ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین، اعلام کرد که جشن و سرور پیروزی تا بعد از تاسوعا و عاشورا به تعویق خواهد افتاد.

Print Friendly, PDF & Email